przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Od czerwca 2016 r. roku sprawy zgłaszane przez klientów Linie lotnicze SAS (np. zmiany rezerwacji, sugestie dotyczące usług dostępnych na pokładzie) są obsługiwane jeszcze szybciej, dzięki przeniesieniu procesów do systemu nowej generacji. Linie lotnicze we współpracy z Comarch wdrożyły w ciągu 5 miesięcy innowacyjne rozwiązanie do obsługi klienta umożliwiające automatyczne rozwiązywanie podstawowych problemów.


REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Rozwiązanie Comarch ECM Customer Care oferuje rozszerzenie funkcjonalności o zarządzanie sprawami zgłaszanymi przez klientów, niezależnie od formy komunikacji jaką wybiorą – chatu, e-maila, formularza WWW, wpisu w mediach społecznościowych, zgłoszenia telefonicznego czy tradycyjnego listu. Pasażerowie SAS mogą zgłaszać pytania związane z obsługą aplikacji mobilnej, sugestie w zakresie procedury odprawy, obsługi podczas lotu czy zmiany rezerwacji lotu.

Z rozwiązania korzysta blisko 200 agentów SAS na całym świecie – od Chin przez Europę aż po USA. Pozwala to na szybsze (w niektórych przypadkach nawet w pełni automatyczne) rozwiązywanie spraw związanych z obsługą pasażerów. Obecnie system obsługuje ponad 120 kategorii spraw związanych z wszystkimi elementami podróży oraz programem lojalnościowym EuroBonus. Rozwiązanie jest w pełni zintegrowane z systemami lojalnościowymi firmy Comarch, a także dziesięcioma innymi systemami kluczowymi z punktu widzenia funkcjonowania linii SAS.
Nasi klienci zasługują na najlepszą możliwą obsługę. Kluczowa jest dla nich świadomość, że w każdej chwili mogą liczyć na wsparcie z naszej strony a ich sprawy i pytania są realizowane w jak najkrótszym czasie. Dlatego zdecydowaliśmy się na wdrożenie nowego systemu z zakresu „customer care” i postawiliśmy na usługi firmy Comarch – mówi Carina Göransson, Dyrektor Sprzedaży Bezpośredniej oraz Obsługi Klienta w SAS.
Rozwiązanie jest korzystne także dla pracowników. Dzięki automatycznemu procesowaniu i zamykaniu nieskomplikowanych spraw, agenci mają więcej czasu, który mogą poświęcić na jak najszybszą pomoc klientom w tych zadaniach, które wymagają ich zaangażowania i doświadczenia.
Kontrakt podpisany z liniami lotniczymi SAS umożliwia rozbudowę naszej działalności zarówno pod względem oferty produktowej, jak i branż, w których jesteśmy obecni. Po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy w stanie zawalczyć o największych klientów i podpisywać kolejne umowy z liniami lotniczymi na całym świecie – mówi Adam Beldzik, Dyrektor BU Comarch ECM. Rozwijany przez nas system Comarch ECM Customer Care jest idealnym rozwiązaniem dla firm, dla których bardzo dobra opieka nad klientami jest kluczowa i decyduje o ich rynkowym sukcesie, np. w branży lotniczej, telekomunikacyjnej czy ubezpieczeniowej.
Źródło: www.comarch.pl

 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250