przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Jeden z największych producentów wyrobów spożywczych w Europie Środkowo-Wschodniej już od wielu lat wykorzystuje rozwiązanie Plus Workflow zaproponowane przez konsultantów Suncode. Wdrożony system służy do wsparcia oraz optymalizacji procesów biznesowych w przedsiębiorstwie Podravka.

 
REKLAMA:
raport erp 2017 kliknij pobierz
 
 
Produkty Podravka dostępne są na wszystkich kontynentach, w ponad 40 krajach świata. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na świecie w dwóch głównych segmentach biznesowych: żywności i leków. Najbardziej znane marki firmy Podravka w Polsce to: Vegeta, Podravka i Warzywko.

Projekt wdrożenia systemu Plus Workflow obejmował odzwierciedlenie procesów biznesowych w środowisku informatycznym. Rozwiązanie dostarczone przez Suncode charakteryzuje się przede wszystkim wsparciem procesów elektronicznego obiegu faktur. Skanowanie dokumentów odbywa się w jednej lokalizacji w Warszawie. Dodatkowo system został zintegrowany z zewnętrznymi źródłami danych wykorzystywanymi w procesach. W instalacji systemu wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny zarządzania procesami i technologii informatycznych, m.in. obsługę zdalnego i mobilnego dostępu, obsługę kodów kreskowych czy interfejsu dostępnych z poziomu urządzeń mobilnych.

Obecnie przedsiębiorstwo Podravka zdecydowało się na rozszerzenie licencji platformy z wersji 2.9 do nowej wersji 3.1. Zakres projektu obejmuje uruchomienie narzędzia wspierającego rejestrację faktur handlowych. Stanowisko skanujące zostało wyposażone w nowy skaner dokumentowy Fujitsu wraz z aplikacją skanującą QuickSkan. Ponadto warto podkreślić, że omawiane wdrożenie zostanie zrealizowane autorską metodyką „SPRINT”, która pozwala na istotne skrócenie czasu realizacji projektu w porównaniu do metodyk kaskadowych oraz na bieżące projektowanie procesów i elektronicznych formularzy systemu Plus Workflow.
System Plus Workflow sprawdził się w naszej firmie w poprzedniej wersji, dlatego decyzja o rozszerzeniu licencji była kontynuacją naszych działań w celu rozwijania dalej platformy zaproponowanej przez Suncode. Dzięki rozwiązaniu konsultantów Suncode mamy możliwość pracy z intuicyjną i prostą platformą, która ułatwia pracę na co dzień ponad 50 użytkownikom. – Sylwia Filipska, Dyrektor Finansowy Podravka Polska
Cieszymy się, że Nasz wieloletni klient jakim jest przedsiębiorstwo Podravka po raz kolejny zaufało doświadczeniu ekspertów Suncode i nadal wspólnie możemy rozbudowywać platformę. Wdrożenie naszego systemu w wersji 3.1 pozwoli na zwiększenie efektywności i elastyczności procesów biznesowych realizowanych w przedsiębiorstwie. - Marek Adamczyk, Dyrektor zarządzający Suncode
Za swój sukces Podravka przyjmuje zbudowanie na przestrzeni lat zaufania swoich klientów, dlatego dzięki niemu przedsiębiorstwo stale dąży do umacniania swojej pozycji na rynku polskim. Jako międzynarodowa i innowacyjna firma Podravka stara się, poprzez optymalizację realizowanych procesów biznesowych podnosić jakość codziennego życia swoich Klientów i pracowników.

Źródło: www.suncode.pl

 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner