przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
SIMPLE pozyskało kolejnego Klienta w segmencie ochrony zdrowia. Spółka podpisała umowę z Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej na wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego i uruchomienie e-usług dla pacjentów w ramach e-zdrowia. Wartość kontraktu obejmującego wdrożenie części medycznej oraz administracyjno-zarządczej to prawie 2,4 mln zł brutto. W najbliższym czasie SIMPLE spodziewa się finalizacji kolejnych przetargów.Umowa o wartości 2,4 mln zł brutto dotyczy wdrożenia platformy SIMPLE.iMED, czyli zintegrowanego systemu informatycznego dedykowanego placówkom medycznym. Oferta SIMPLE uzyskała maksymalną ocenę w zakresie jakości systemu, ceny oraz okresu gwarancji. Prace wdrożeniowe zostaną zrealizowane w okresie 270 dni.
Podpisana umowa to kolejny w przeciągu ostatnich miesięcy raportowany przez Spółkę kontrakt w segmencie ochrony zdrowia. Mamy bogate portfolio produktów i usług dedykowanych branży medycznej, dzięki czemu nasza oferta ponownie okazała się najbardziej dopasowaną do potrzeb i oczekiwań Zamawiającego – powiedział Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.
SIMPLE ma na swoim koncie wiele projektów w zakresie informatyzacji kluczowych polskich jednostek ochrony zdrowia. Nasi Klienci doceniają kompleksowe i zindywidualizowane podejście na każdym etapie realizowanego wdrożenia, łącznie z profesjonalnym przeszkoleniem personelu oraz świadczeniem usług gwarancyjnych dla zaimplementowanego systemu – dodaje Daniel Fryga, Wiceprezes Zarządu SIMPLE S.A.
Umowa z Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej to kolejny już kontrakt, zawarty na przestrzeni zaledwie ostatnich dwóch kwartałów, obejmujący wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego w placówce medycznej. Autorskie rozwiązanie SIMPLE.iMED skutecznie odpowiada na specyficzne potrzeby i wyzwania tej branży. Jest też wysoko oceniane przez Użytkowników, dzięki czemu Spółka zdobywa kolejne kontrakty i umacnia pozycję na rynku medycznym. Dodatkowym wsparciem jest coraz większa dostępność środków unijnych na cyfryzację szpitali.
Naszym celem jest ugruntowanie mocnej pozycji na rynku medycznym poprzez kompleksową informatyzację kolejnych jednostek ochrony zdrowia. Obecnie jesteśmy w trakcie kilkunastu postępowań przetargowych, toczących się zarówno w branży medycznej, jak i w pozostałych ważnych dla nas rynkach: edukacyjnym, naukowo-badawczym czy przemysłowym. Na przełomie 2017 i 2018 r. spodziewamy się finalizacji kilku z nich. – dodał Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.
W 2017 r. SIMPLE zaraportowało pozyskanie nowych kontraktów o łącznej wartości przekraczającej 26 mln zł. Jednostkowo najwyższą wartość miała umowa z Radomską Stacją Pogotowia Ratunkowego na kompleksową informatyzację placówki oraz z Tramwajami Warszawskimi na wdrożenie obszaru kadrowo-płacowego wraz z portalem pracowniczym.
Końcówka roku jest dla nas bardzo intensywna, zarówno w zakresie pozyskiwania nowych kontraktów, jak i realizacji umów wdrożeniowych. IV kwartał jest dla Spółki zawsze bardzo dobrym okresem. Również w tym roku spodziewamy się, że duża część przychodów zostanie zrealizowana właśnie w tym czasie. – powiedział Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.
Źródło: www.simple.com.pl

PODOBNE


 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250