przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów

logo pddProduct Development Days – Digital Transformation

21 – 24 październik 2018 r, KrakówJuż po raz czwarty w Polsce w dniach 21-24 października 2018r. odbędzie się Product Development Days, konferencja, która co roku przyciąga pasjonatów śledzących najnowsze trendy, poszukujących nowych inspiracji oraz ciekawych tematów z branży IT.

Product Development Days to 4-dniowe, to największe edukacyjne wydarzenie poświęcone strategiom innowacji i budowaniu kompetencji produktowych w Europie, tworzone przez Fundację Innovators’ Bridge przy współpracy z Partnerami Strategicznymi takimi jak: Sabre, Symphony Solutions i Ericsson.

Dzięki warsztatom i spotkaniom mentorskim ze światowej sławy ekspertami (blisko 60 ekspertów z Polski i zagranicy), realizowany jest główny cel: stworzenie innowacyjnego ekosystemu regionu, który umożliwi wymianę wiedzy i dobrych praktyk. Wśród tegorocznych prelegentów i mentorów warsztatów znajdują się m.in.: Aditya Agashe (Microsoft), Parth Detroya (Facebook), Jonathan Gall (Bloc Thinking), Aditya Bhuwania (Amazon), Maciej Jakubowski (Mckinsey), Iga Mościchowska (WitFlow) i Pramod Jain (Sabre), Ben Szymanski (BBH), Mariusz Gąsiewski (Google).

Tegoroczna edycja pt. „Digital Transformation” to świetna okazja dla zespołów i szefów R&D do podniesienia kompetencji produktowych i designerskich. Co więcej PDD to także cenne doświadczenie zarówno dla profesjonalistów z innowacyjnych firm technologicznych, jak i pracowników mniejszych przedsiębiorstw, starających się zrozumieć potrzeby swoich klientów.

Konferencja przebiega dwiema, różnymi ścieżkami edukacyjnymi: ścieżką biznesową i ścieżką produktu, obejmującą 6 obszarów wiedzy: UX & Design, business growth, business analysis, team, new technologies, personal power.

Więcej szczegółów oraz program konferencji dostępny na stronie:

www.productdevelopmentdays.com

PODOBNE


 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250