przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Co roku w firmach w okresie wakacji pojawia się ten sam scenariusz – zamieszanie związane 
z obsługą wniosków urlopowych. Stosy podań o urlop zalegają na biurkach przełożonych, nierzadko w wyniku panującego chaosu zawieruszają się, przez co zostają przeoczone przez dział HR. Co zrobić by tego uniknąć?


REKLAMA:
snt banner 300
 


Najlepszym rozwiązaniem jest wdrożenie systemu elektronicznego obiegu dokumentów V-Desk, który obsługuje różne typy dokumentów, w tym m. in. wnioski urlopowe. Rozwiązanie to jest doceniane nie tylko przez pracodawców, ale także przez pracowników. Implementacja workflow daje możliwość kompleksowej obsługi procesu elektronicznego obiegu wniosków urlopowych: składanie, akceptowanie oraz weryfikacja wniosków.

Zalety? Efektywniejsza obsługa dokumentów – podanie o urlop natychmiast dociera do przełożonego odpowiedzialnego za jego zatwierdzenie, tym samym osoba składająca podanie na tym etapie może wskazać pracownika, który będzie ją zastępował podczas nieobecności. Dzięki udostępnieniu platformy na urządzenia mobilne akceptacja może odbyć się praktycznie od ręki. Szefowie w dowolnej chwili mogą zweryfikować wykorzystaną liczbę dni urlopowych i przykładowo na jej podstawie stwierdzić, czy wniosek zostanie zaakceptowany. Co więcej, pracownik ma też szybki dostęp do informacji na temat zaległego urlopu.

Oferowany przez poznańską spółkę Primesoft Polska system elektronicznego obiegu dokumentów V-Desk umożliwia obsługę nie tylko podań o urlop wypoczynkowy, ale również składanie podań o urlop rodzicielski, macierzyński, czy okolicznościowy. Dodatkowo system V-Desk może zostać indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta oraz rozbudowany o dowolne typy dokumentów. Praktycznie każdy proces biznesowy może zostać w nim zaimplementowany.

Zarządzanie e-urlopami jest łatwiejsze niż się wydaje! Wystarczy tylko zaimplementować platformę V-Desk, która pozwala na digitalizację różnych typów dokumentów, m. in. faktur, zamówień, delegacji, czy też reklamacji. Przekonaj się, jak szybka i bezproblemowa jest obsługa dokumentów w systemie elektronicznego obiegu V-Desk.

Źródło:  Primesoft

PODOBNE


 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250