przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma HEINZ-GLAS, lider w branży produkcji i przetwarzania opakowań szklanych dla przemysłu kosmetycznego, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9 — przyszłościowej platformy, która wesprze międzynarodowy rozwój firmy oraz jej transformację cyfrową.

HEINZ-GLAS, z siedzibą w Kleintettau w Niemczech, to firma hutnicza posiadająca 16 zakładów produkcyjnych i punktów sprzedażowych w 12 krajach na całym świecie.

Zgodnie z obraną strategią, firma HEINZ-GLAS zadecydowała o zastąpieniu przestarzałych rozwiązań biznesowych nowoczesnym i wszechstronnym rozwiązaniem ERP. Po wnikliwej, wspieranej przez uznaną firmę Fraunhofer Project Group for Applied Information Technology (FIT) analizie kilku bardzo konkurencyjnych ofert, firma HEINZ-GLAS wybrała system IFS Applications 9.

Wśród kluczowych wymagań stawianych przed nowym systemem ERP znalazły się intuicyjność, elastyczność w zakresie rozbudowy oraz zachowanie zgodności z prawnymi wymogami kraju docelowego. Dodatkowo ustandaryzowane na poziomie grupy dane przyczynią się do wzrostu przejrzystości procesów firmowych i wesprą efektywne zarządzanie korporacją. Co więcej, w pełni zintegrowane rozwiązanie firmy IFS umożliwi firmie HEINZ-GLAS przeprowadzanie transformacji cyfrowej według koncepcji Przemysł 4.0.

Rozwiązanie firmy IFS będzie wspierać kluczowe procesy biznesowe, takie jak finanse, kadry, zarządzanie łańcuchem dostaw, projektowanie, produkcja, sprzedaż i serwis oraz remonty, jak również zarządzanie jakością i dokumentacją. System IFS Applications zostanie najpierw wdrożony w czterech zakładach na terenie Niemiec. W kolejnej fazie nastąpi wdrożenie na poziomie globalnym.
Firma IFS zaoferowała nam rozwiązanie wszechstronne, wychodzące naprzeciw wszystkim naszym kluczowym wymaganiom” — powiedziała Carletta Heinz, właścicielka HEINZ-GLAS. „Innowacyjna wielowarstwowa architektura systemu IFS Applications umożliwia szybkie i ekonomiczne aktualizacje — to prawdziwie przyszłościowe rozwiązanie ERP. Kolejnym istotnym czynnikiem była jakość komunikacji z firmą IFS i jej podejście — nasze zespoły bardzo szybko znalazły wspólny mianownik.
Peter Höhne, wiceprezes działu sprzedaży i marketingu w IFS w Europie Środkowej dodał:
Z dumą witamy firmę HEINZ-GLAS w społeczności naszych klientów. System IFS Applications to rozwiązanie idealne, by pomóc firmie efektywnie zarządzać międzynarodowymi procesami biznesowymi i zapewnić ich przejrzystość na poziomie całej organizacji. Z niecierpliwością oczekujemy długiej i owocnej dla obu stron współpracy opartej na przyspieszeniu międzynarodowego rozwoju firmy HEINZ-GLAS i czerpaniu korzyści z transformacji cyfrowej.
Więcej informacji na temat wsparcia firmy IFS dla firm z branży produkcyjnej znajduje się pod adresem: www.ifsworld.com/corp/industries/industrial-manufacturing/

PODOBNE


 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250