przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Firma Profoto, producent fotograficznego osprzętu oświetleniowego, wybrała system IFS Applications w celu usprawnienia działań globalnych. Wdrożeniem zajmie się partner IFS — firma Levilo.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Profoto, producent fotograficznego osprzętu oświetleniowego, wybrała system IFS Applications™ 9, którym zastąpi niespójne i przestarzałe systemy biznesowe. System IFS Applications to pojedyncze, scentralizowane rozwiązanie, dzięki któremu firma Profoto będzie mogła stosować najlepsze wewnętrzne praktyki biznesowe na skalę globalną.

Założona w 1968 roku firma Profoto produkuje fotograficzny osprzęt oświetleniowy cieszący się uznaniem największych autorytetów branżowych. Nieustanny rozwój firmy zaowocował potrzebą wdrożenia pojedynczego, scentralizowanego pakietu oprogramowania dla przedsiębiorstw. Po analizie rozwiązań oferowanych przez różnych dostawców firma Profoto wybrała system IFS Applications 9, który zapewni jej wymaganą efektywność operacyjną i skuteczność rynkową. Wdrożeniem i wsparciem rozwiązania zajmie się partner firmy IFS — firma Levilo. Obejmie ono moduły obsługujące sprzedaż, zamówienia, produkcję, łańcuch dostaw oraz finanse, jak również wdrożenie gotowego rozwiązania branżowego Levilo Retail Package™.
Z uwagi na stały rozwój firmy i jej obecność na coraz to nowych rynkach globalnych potrzebowaliśmy scentralizowanego i elastycznego rozwiązania dotrzymującego kroku naszym działaniom” — powiedział Petter Sylvan, dyrektor finansowy firmy Profoto. „Firma Levilo zaoferowała nam system IFS Applications 9, stanowiący najlepsze rozwiązanie do wsparcia naszego dalszego organicznego wzrostu poprzez zapewnienie efektywności operacyjnej firmy oraz jej skuteczności rynkowej za pomocą zaawansowanej i elastycznej platformy ERP.
Glenn Arnesen, prezes IFS Scandinavia dodaje:
Pozyskanie tego klienta to duży sukces IFS i firmy Levilo. Coraz więcej firm skoncentrowanych na potrzebach klienta wybiera system IFS Applications, co stanowi dowód na to, że nasze rozwiązanie branżowe cieszy się ogromnym uznaniem branży sprzedaży detalicznej i hurtowej. Z radością obserwujemy też, że gotowe rozwiązanie branżowe oferowane przez naszego partnera, firmę Levilo, cieszy się dużym powodzeniem na rynku detalicznym.
Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc klientom z branży sprzedaży detalicznej: www.ifsworld.com/corp/industries/retail/

PODOBNE


 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner