przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Systemy Workflow w sektorze MSP Systemy Workflow w sektorze MSP
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów

Elektroniczny obieg dokumentów w systemie ERP Microsoft Dynamics NAV

IT integro28 lutego 2018 roku odbędzie się webinar pod tytułem Elektroniczny obieg dokumentów z systemem ERP. Digitalizacja dokumentów firmowych. Skierowany jest do przedstawicieli biznesu – małych i średnich przedsiębiorstw, którzy chcą usprawnić zarządzanie dokumentacją w swojej organizacji z wykorzystaniem oprogramowania, bazującego na technologii OCR. Udział w spotkaniu on-line jest bezpłatny.
 


Czy nadchodzi koniec papierowej dokumentacji?

Rozwój technologii OCR oraz cyfrowa transformacja spowodowały, że papier ma coraz mniejsze znaczenie. Zostaje on wyparty przez nowoczesne rozwiązania biznesowe, które pozwalają ograniczyć koszty oraz zminimalizować nakłady pracy.

Szacuje się, że elektroniczny obieg dokumentów, wdrożony w polskich przedsiębiorstwach, pozwala zaoszczędzić czas i koszty obsługi dokumentacją o ponad 70 procent. Poprawia on poziom współpracy pomiędzy pracownikami, pozwala efektywniej zarządzać dokumentacją firmową, usprawnia przepływ informacji, a także przyśpiesza prace administracyjne.

Dodatkowo, posiadając dokumentację w wersji elektronicznej, użytkownicy systemu mają do niej dostęp z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Warto również podkreślić proekologiczny aspekt cyfryzacji. Elektroniczny obieg dokumentów jest szczególnie doceniany przez firmy wielooddziałowe, gdzie przepływ danych, faktur, zamówień jest utrudniony.

Zasady uczestnictwa w webinarze

Aby wziąć udział w webinarze wystarczy, wypełnić formularz i zarejestrować się na stronie internetowej www.dynamicsnav.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow . Spotkanie odbędzie się 28 lutego 2018 roku, w godz. 10:00 – 11:30. Udział jest bezpłatny, dostępny dla przedstawicieli małych i średnich firm, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie elektronicznego obiegu dokumentacji i możliwości systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV.

Tematyka webinaru

Spotkanie poprowadzą specjaliści z obszaru rozwiązań Microsoft Dynamics NAV i Document Capture – Przemysław Kniat, Menedżer Sprzedaży i Łukasz Nowak, Konsultant z firmy IT.integro. Zaprezentują oni jak prawidłowo zorganizować obieg dokumentów w organizacji oraz uniknąć zbędnej papierologii. Wskażą metody, by podnieść efektywność realizowanych procesów biznesowych oraz korzyści jakie przyniesie digitalizacja dokumentów firmowych oraz technologia OCR.

Omówione zostaną także standardowe funkcjonalności z zakresu zarządzania dokumentacją, dostępne w Microsoft Dynamics NAV oraz rozbudowane możliwości, jakie oferuje moduł Document Capture.

Pełna agenda znajduje się na stronie www.dynamicsnav.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow

PODOBNE


 

  • navireo 315x270
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner