przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
IT.integro powróciła do współpracy z producentem oprogramowania dla branży motoryzacyjnej – incadea. Tym samym poszerza swoją ofertę o system incadea.dms przeznaczony do zarządzania siecią dealerską.

REKLAMA:
raport erp 2017 kliknij pobierz
 
 
Branża motoryzacyjna a nowe technologie

Sprzedaż w branży motoryzacyjnej podlega ciągłym zmianom w kierunku nowoczesnych technologii. Sieci dealerskie, by pozostać konkurencyjnymi, muszą podnosić jakość świadczonych usług oraz redukować koszty swojej działalności. Rozwój mediów społecznościowych, Internetu, a także popularność urządzeń mobilnych stały się dla sprzedawców wyzwaniem, a z drugiej strony wskazują nowe możliwości. Widząc potrzeby rynku, spółka IT.integro zdecydowała się na poszerzenie swojej oferty o rozwiązanie incadea.dms (dawniej incadea.myengine).

incadea.dms – nowa generacja oprogramowania dla sieci dealerskiech

incadea.dms to kompleksowy system do zarządzania siecią dealerską, który obejmuje wszystkie funkcjonalności i procesy realizowane przez firmy z branży motoryzacyjnej. Rozwiązanie zostało zaprojektowane w oparciu o system ERP – Microsoft Dynamics NAV.

Rozwiązanie posiada elastyczną architekturę, dzięki czemu można je dostosować do indywidualnych potrzeb sieci. Pozwala na obsługę wielu walut, branż, języków oraz marek. Posiada aż 22 unikalne role, dopasowując się do konkretnych potrzeb użytkownika końcowego. Obecnie z incadea.dms korzysta ponad 100 000 użytkowników w 100 krajach.

Incadea.dms umożliwia automatyzację pracy oraz wzrost produktywności i jakości oferowanych usług. Posiada centralne repozytorium informacji o klientach, w tym danych dotyczących działań sprzedażowych, posprzedażowych, marketingowych oraz obsługi klienta i narzędzie do zarządzania relacjami z klientami. Umożliwia zaawansowane analizy dzięki narzędziom do raportowania i monitorowanie KPI i danych w czasie rzeczywistym.

incadea

incadea od 17 lat jest globalnym dostawcą rozwiązań dla branży motoryzacyjnej. Siedziba firmy znajduje się w Monachium, ale firma posiada 22 biura w Europie, Azji, Ameryce Łacińskiej i na Bliskim Wschodzie. Firma zbudowała globalną sieć liczącą 12 partnerów, dzięki której dociera do klientów z całego świata, oferując oprogramowanie zgodne z lokalnymi wymogami prawnymi. Wśród rozwiązań oferowanych przez firmę znajdują się incadea.dms, incadea.bi, incadea.fastfit, incadea.crm, incadea.mysales, incadea.myservice.

Źródlo: www.it.integro.pl

PODOBNE


 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner