przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
Globalny lider produkcji wykrojników zwiększy przejrzystość procesów na poziomie grupy dzięki rozwiązaniu ERP firmy IFS.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Marbach zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9.

Oprogramowanie firmy IFS wesprze obsługę globalnych działań firmy Marbach, zwiększając w ten sposób przejrzystość procesów na poziomie grupy. Dzięki temu wszystkie oddziały firmy zyskają globalny wgląd w zamówienia produkcyjne, w tym możliwość ich podglądu, celem optymalizacji projektowania CAD i planowania produkcji. Poprzez centralizację i standaryzację oprogramowania firma Marbach zyska bardziej przejrzysty rejestr zamówień oraz wgląd w specyfikację i wymagania klientów.

System IFS Applications zastąpi szereg niezależnych systemów wdrożonych na przestrzeni lat przez firmę Marbach — zwiększy to łatwość obsługi i uprości wymagania związane ze wsparciem IT. Rozwiązanie firmy IFS zharmonizuje i ustandaryzuje procesy poszczególnych zakładów firmy Marbach oraz skróci czasy obsługi zamówień dzięki wyższemu stopniowi automatyzacji.
W toku rygorystycznego procesu selekcyjnego sprawdziliśmy wielu znanych dostawców oprogramowania biznesowego oraz oferowanych przez nich rozwiązań — mówi Frank Müthing, dyrektor ds. IT w firmie Karl Marbach GmbH & Co. KG. Firma IFS wyróżnia się na tle konkurencji nowoczesnością oferowanego rozwiązania i wysokim komfortem jego obsługi. Zespół firmy IFS wykazał się wysokim profesjonalizmem i dużym doświadczeniem branżowym.
Firma Marbach to jedna z najbardziej uznanych niemieckich firm z branży narzędziowej” — mówi Peter Höhne, wiceprezes działu sprzedaży i marketingu w IFS Europe Central. „Ten sektor jest jednym z kluczowych rynków docelowych, w które inwestuje firma IFS. Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązanie szybko okaże się dla firmy Marbach bardzo korzystnym wyborem.
Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla firm z branży produkcji przemysłowej: http://www.ifsworld.com/corp/industries/industrial-manufacturing/

PODOBNE


 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250