przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
Firma Oracle przedstawiła rozszerzenia pakietu Oracle Enterprise Performance Management (EPM) Cloud, które pomogą przedsiębiorstwom w zwiększeniu wydajności oraz sprawniejszym tworzeniu wiarygodnych raportów. Wśród nowych dodatków znajdują się funkcje sprawozdawczości podatkowej, zarządzania rentownością i kosztami, modelowania strategicznego i zarządzania ujawnianiem informacji.

REKLAMA:
snt banner 300
 
 
We współczesnej globalnej gospodarce przedsiębiorstwa muszą ciągle udoskonalać swoje modele biznesowe, aby szybko reagować na nowe zagrożenia i możliwości rynkowe. Rozwiązanie Oracle EPM Cloud pomaga im w dostosowaniu się do zmian. Umożliwia działom finansowym szybkie i efektywne wdrażanie technologii cyfrowych oraz najlepszych procedur na wszystkich etapach realizacji zadań, od tworzenia strategii po ocenę wyników. W rezultacie firmy mogą tworzyć precyzyjne i elastyczne plany dla działu finansowego i działów operacyjnych, przyspieszyć zamknięcia finansowe, usprawnić tworzenie raportów wewnętrznych i zewnętrznych oraz lepiej dostosować się do przepisów dotyczących sprawozdawczości podatkowej.

Oracle wprowadził w pakiecie Oracle EPM Cloud nowe funkcje Oracle Profitability i Cost Management Cloud, które zapewnią przedsiębiorstwom szybki i intuicyjny dostęp do danych dotyczących rentowności i kosztów. Umożliwiają one obsługę procesów biznesowych opartych na alokacji, takich jak ocena rentowności klientów i produktów, podział zadań związanych z zarządzaniem oraz wycena usług współużytkowanych. Dzięki temu firmy mogą analizować ukryte czynniki wpływające na koszty i rentowność w różnych wymiarach działalności biznesowej, takich jak produkty, klienci, sprzedaż i dystrybucja, co ułatwia im zwiększenie wydajności.

Aby pomóc przedsiębiorstwom w uzyskaniu pełnego dostępu do danych i procesów finansowych, które są potrzebne do stworzenia wydajnego i przejrzystego systemu rozliczania podatków, firma Oracle udostępniła nową funkcję Oracle Tax Reporting Cloud. Usprawnia ona wszystkie procesy dotyczące gromadzenia i analizy danych poprzez ich automatyzację oraz ułatwia globalnym przedsiębiorstwom dostosowanie się do wymagań sprawozdawczości podatkowej w poszczególnych krajach.

Inne nowe funkcje wprowadzone w rozwiązaniu Oracle EPM Cloud ułatwiają firmom każdej wielkości dostosowanie się do wymogów gospodarki cyfrowej. Nowe funkcje modelowania strategicznego, w tym zaawansowane modelowanie scenariuszy oraz planowanie struktury długów i kapitału, umożliwiają tworzenie modeli prognoz długoterminowych, podczas gdy funkcje zarządzania ujawnianiem informacji pozwalają na tworzenie wymaganych przez prawo dokumentów w ujednoliconym środowisku wspomagającym współpracę.

Źródło: www.oracle.com

PODOBNE


 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250