przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
Continia Expense Management jest kolejnym rozwiązaniem duńskiej firmy Continia, które znalazło się w ofercie IT.integro. Podobnie jak Document Capture, opiera się ono na technologii OCR, a jego celem jest uproszczenie procesu rozliczania dokumentów kosztowych.
 
REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Digitalizacja dokumentów kosztowych

Rozliczanie dokumentów kosztowych, takich jak paragony, rachunki czy kwity parkingowe i autostradowe jest zajęciem czasochłonnym. Pracownicy, zamiast skupić się na sprzedaży i kontakcie z klientem, są odpowiedzialni za dokumentowanie wydatków służbowych.

Odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców jest Continia Expense Management. Jest to rozwiązanie, bazujące na technologii OCR, w pełni zintegrowane z systemem Microsoft Dynamics NAV, które w znaczącym stopniu upraszcza i usprawnia proces rozliczania dokumentów kosztowych. Oprogramowanie rozpoznaje znaki oraz tekst z pliku graficznego i sam uzupełnia dane z dokumentów kosztowych, a następnie uzupełnia nimi formularz kosztowy i przesyła bezpośrednio do systemu ERP. Rozwiązanie Continia Expense Management dostępne jest na smartfonie, tablecie, w przeglądarce internetowej oraz systemie Microsoft Dynamics NAV.

Continia Expense Management pozwala na szybkie rozliczenie wydatków, ponoszonych przez pracowników podczas podróży służbowych. Automatyzuje proces akceptacji, usprawnia pracę i podnosi efektywność. Dzięki funkcjonalności rozpoznawania znaków oraz tekstu w pliku graficznym, system odczytuje dane z rachunków oraz uzupełnia nimi formularz kosztowy.

Rozwiązanie dostępne na urządzeniach mobilnych

Aplikacja Continia Expense Management dostępna jest dla systemów iOS, Android i Windows. Pracownik mobilny, może wykorzystać smartfon bądź tablet, by bezpośrednio z trasy rozliczyć dokument kosztowy. Wystarczy wykonać zdjęcie faktury lub rachunku. Treści zostają bezpośrednio zaciągnięte do formularza kosztowego, które wystarczy zatwierdzić i przesłać do systemu ERP.

Możliwości Continia Expense Management

Rozwiązanie w znaczącym stopniu usprawnia proces rejestracji i zatwierdzania dokumentów kosztowych. Pozwala dodatkowo na rejestrację wykorzystania aut służbowych w celach prywatnych, umożliwia obsługę kart płatniczych oraz import danych z wielu banków. Dodatkowo Continia Expense Management gwarantuje użytkownikom dostęp do dokumentacji z dowolnego miejsca w systemie Dynamics NAV. Wystarczy przejść do dokumentacji, która powiązana jest z konkretnym zapisem lub przejrzeć dokumentację, powiązaną z określonym projektem bądź działem. Funkcja ta umożliwia pozwala zachować pełną kontrolę nad rejestrowanymi dokumentami.

Więcej: ROZLICZANIE DOKUMENTÓW KOSZTOWYCH

PODOBNE


 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250