przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
Obecność w pierwszej 20-tce największych dostawców rozwiązań ERP w 2017 roku, awans o dwie pozycje w stosunku do zeszłorocznego zestawienia i status najszybciej rozwijającej się firmy w sektorze - to rezultaty, jakie uzyskaliśmy w najnowszym raporcie TOP 200.


REKLAMA:
raport erp 2017 kliknij pobierz
 
 
Dynamiczny wzrost

Znaleźliśmy się w 12 tabelach tegorocznego zestawienia. Szczególnie cieszy nas 18 miejsce w kategorii Najwięksi dostawcy systemów ERP. To dla nas awans o dwie pozycje w porównaniu z zeszłorocznym rankingiem. Tak wysokie miejsce potwierdza obecność Sente w czołówce firm dostarczających rozwiązania wspomagające zarządzanie. Co więcej, wg rankingu jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą wśród dostawców ERP na polskim rynku z 69% dynamiką wzrostu.

Wsparcie przede wszystkim

W kategorii Dostawcy usług serwisowych awansowaliśmy z 53 na 36 miejsce. Jest to potwierdzenie realizacji kluczowego dla nas celu - wspierania naszych klientów w rozwoju i nastawienia na długofalową współpracę, nie tylko podczas realizacji projektu wdrożeniowego, ale przede wszystkim w utrzymaniu i rozwoju oprogramowania. Zależy nam, aby firmy, z którymi współpracujemy wykorzystywały nasze rozwiązania jako narzędzie do realizacji swoich najważniejszych założeń. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do jakości naszych usług serwisowych.

Prestiżowe zestawienie

To już 25 edycja raportu TOP 200, który od lat stanowi podstawowe źródło informacji na temat branży teleinformatycznej w Polsce. Jego celem jest całościowe przedstawienie stanu polskiej branży ICT oraz stojących przed nią perspektyw i wyzwań. Perspektywy na najbliższe miesiące są obiecujące, co pozwala nam wierzyć, że w kolejnym raporcie odnotujemy jeszcze lepsze wyniki.

Źródło: www.sente.pl

PODOBNE


 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner