przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Kontynuując swoje zaangażowanie w obsługę klientów chmurowych poprzez szerokie inwestycje w inżynierię i infrastrukturę, firma Oracle poinformowała o tym, że w ciągu najbliższych sześciu miesięcy planuje wprowadzić trzy nowe Regiony do obsługi chmury. Będą to: Reston w stanie Wirginia, Londyn oraz Turcja. Nowe Regiony będą uruchomione w pierwszej połowie 2017 r.
REKLAMA:
raport erp 2017 kliknij pobierz
 

Ekspansja ta podwoi regionalną obecność platformy chmurowej Oracle w ostatnich 24 miesiącach, do poziomu 29 Regionów na całym świecie. Dodatkowe Regiony na Dalekim Wschodzie, w Ameryce Północnej i na Bliskim Wschodzie mają dołączyć w połowie 2018 roku.

Rekordowa liczba organizacji korzysta z chmury Oracle, aby opracowywać, wdrażać i rozszerzać przełomowe aplikacje oraz uruchamiać obciążenia korporacyjne w środowiskach chmurowych zapewniających minimalne opóźnienia oraz wysoką dostępność, niezawodność i bezpieczeństwo. Obecnie klienci w 195 krajach uruchamiają najbardziej wymagające aplikacje na platformie Oracle Cloud.
Firma Oracle jest zaangażowana w budowę najbardziej zróżnicowanej platformy chmurowej, która spełnia wymagania dotyczące wielu różnych obciążeń” — powiedział Deepak Patil, wiceprezes Oracle, szef działu rozwoju platformy Oracle Cloud. „Ta regionalna ekspansja podkreśla nasze zaangażowanie w nakłady kapitałowe oraz inwestycje w inżynierię wymagane do tego, aby utrzymać się na pozycji globalnego lidera platform chmurowych.
Każdy z planowanych nowych Regionów chmurowych Oracle będzie się składać z co najmniej trzech ośrodków o małych opóźnieniach i wysokiej przepustowości — zwanych również domenami dostępności (Availability Domains — AD). AD będą oddalone od siebie o kilka kilometrów i będą całkowicie odseparowane od siebie na wypadek awarii. Takie zróżnicowane podejście zapewnia najwyższą ochronę przed awarią oraz najwyższą dostępność najbardziej wymagających aplikacji chmurowych klientów Oracle. Domeny dostępności są ściśle zintegrowane z Oracle Cloud Platform, co ułatwia korzystanie z nich i eliminuje konieczność planowania architektury systemów w celu zapewnienia ich dostępności.

Oracle Cloud to największa i najbardziej zintegrowana chmura publiczna w branży, obejmująca pełny zakres usług SaaS, PaaS i IaaS. Obsługuje ona środowiska chmurowe, hybrydowe, jak również wszystkiego typu obciążenia, programowanie i dane. Chmura Oracle dostarcza prawie 1000 aplikacji SaaS i 50 usług PaaS i IaaS klasy korporacyjnej dla klientów w ponad 195 krajach na całym świecie. Obsługuje 55 mld transakcji dziennie.

Źródło: www.oracle.com

PODOBNE


 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner