przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów

comarchDigitalizacja domeną produkcji
Cykl bezpłatnych konferencji Comarch

22 maja Katowice | 23 maja Poznań | 24 maja Gdańsk | 25 maja Warszawa
 
Liczba przedsiębiorstw produkcyjnych oraz przemysłowych, które przygotowują strategię biznesową zgodnie z założeniami Rewolucji 4.0 oraz swój rozwój opierają o cyfryzację rośnie z roku na rok. Aby te działania były skuteczne, niezbędne są narzędzia informatyczne do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP. I właśnie tej tematyce będzie poświęcony cykl konferencji „Produkcja w dobrych rękach. Digitalizacja w firmie produkcyjnej a systemy ERP”.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 maja w Katowicach, a następne w Poznaniu (23 maja), Gdańsk (24 maja) oraz Warszawie (25 maja). Aby wziąć w nich udział wystarczy wejść na stronę Konferencja „Produkcja w dobrych rękach" i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Konferencję otworzy prezentacja na temat wpływu digitalizacji na funkcjonowanie firm produkcyjnych. Jej tematem przewodnim będzie rola systemów ERP w budowaniu inteligentnej fabryki a także zastosowanie Internetu Rzeczy oraz wdrażanie machine learning w nowoczesnym przedsiębiorstwie. W dalszej części spotkania eksperci Comarch zaprezentują funkcjonalności systemów ERP, które usprawniają szereg procesów w firmie, m.in. planowanie, harmonogramowanie i rozliczanie produkcji, wewnętrzny obieg zleceń produkcyjnych a także zarządzanie utrzymaniem ruchu.

Dodatkowo uczestnicy konferencji w Katowicach (22 maja) dowiedzą się jak uzyskać dofinansowanie ze środków unijnych na zakup i wdrożenie systemów Comarch ERP.
Podczas prelekcji i prezentacji skoncentrujemy się wyłącznie na konkretnych i merytorycznie ważnych dla Państwa kwestiach. Postaramy się przekazać Państwu jak najwięcej wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Na konkretnych przykładach i wdrożeniach zaprezentujemy przebieg digitalizacji procesów produkcyjnych i logistycznych oraz rolę systemów ERP w kompleksowym zarządzaniu przedsiębiorstwem. Swoim doświadczeniem podzielą się także przedstawiciele firm produkcyjnych, którzy na co dzień korzystają z naszego rozwiązania – mówi Tomasz Rutkowski, Dyrektor Konsultingu Comarch ERP w Polsce.
Pełna agenda cyklu konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://produkcja2018.comarch.pl/

PODOBNE


 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner