przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
Jeden z największych w Europie producentów mebli biurowych nagrodzony za pomyślną integrację procesów na platformie IFS Applications.


Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Grupa Nowy Styl zdobyła tytuł Lider Informatyki 2017 w kategorii „Przemysł” w konkursie zorganizowanym przez Computerworld Polska. Wyróżnienie zostało przyznane za zbudowanie platformy integrującej procesy oraz dane handlowe i operacyjne przy wykorzystaniu systemu IFS Applications™, która zapewniła zwiększenie efektywności działań oraz redukcję kosztów.

Konkurs Lider Informatyki organizowany przez redakcję magazynu Computerworld promuje przedsiębiorstwa i instytucje działające w Polsce, które w sposób innowacyjny i efektywny wykorzystują technologie ICT. W tegorocznej, 21. edycji konkursu jury wybrało finalistów w sześciu branżowych kategoriach. Wyniki konkursu ogłoszono podczas uroczystej gali, która odbyła się 21 września 2017 roku w Warszawie.

Grupa Nowy Styl zdobyła tytuł Lidera Informatyki 2017 w kategorii "Przemysł" za projekty cyfryzacji procesów handlowych, operacyjnych i logistycznych. Jurorzy wyróżnili przede wszystkim autorską platformę 3S wsparcia sprzedaży, której stworzenie było możliwe dzięki efektywnemu wykorzystaniu systemu IFS Applications. Implementacja rozwiązania usprawniła procesy przygotowania ofert, zarządzania cenami i danymi. Wśród nagrodzonych projektów była też integracja procesów spedycyjnych na rynku francuskim. System IFS Applications wykorzystano do stworzenia dedykowanej do wymiany komunikatów ze spedytorem szyny danych. W rezultacie utrzymano sprawność spedycji i dostaw produktów na rynek francuski pomimo zlikwidowania magazynu firmy we Francji.

Grupa Nowy Styl od kilkunastu lat używa systemu IFS Applications, rozszerzając zastosowanie rozwiązania w różnych obszarach funkcjonalnych zgodnie z rosnącymi potrzebami biznesowymi. IFS Applications wspomaga działania 2500 pracowników Grupy Nowy Styl w spółkach zależnych w Polsce, Francji, Niemczech, Czechach i na Słowacji.
Tytuł Computerworld Lider Informatyki 2017 w kategorii przemysł jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Cieszymy się, że nasze działania w ramach całej Grupy Nowy Styl zostały docenione przez jury konkursu” – powiedział Rafał Chwast, wiceprezes zarządu Grupy Nowy Styl. „Integracja biznesowa na platformie IFS Applications pomaga usprawnić kluczowe procesy i zwiększyć efektywność działań w naszej grupie.
Marcin Taranek, prezes zarządu IFS CEE, dodał:
Serdecznie gratulujemy Grupie Nowy Styl tytułu Lidera Informatyki Computerworld 2017. Grupa Nowy Styl jest naszym strategicznym klientem w Polsce w sektorze przemysłowym i jesteśmy dumni, że system IFS Applications ciągle wspiera rozwój działalności grupy w skali globalnej.
Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla sektora produkcji przemysłowej można znaleźć na stronie: http://www.ifsworld.com/corp/industries/industrial-manufacturing/

 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250