przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
loading...
Kontrola nad finansami i księgowością to podstawa funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Obszar ten ma dla firm znaczenie strategiczne, dlatego zarządzanie nim w sposób właściwy jest tak ważne. Doskonale zdawali sobie z tego sprawę przedstawiciele firmy Mal-Pol, poszukując rozwiązania do zarządzania finansami i księgowością.

REKLAMA:
raport erp 2017 kliknij pobierz
 
 
Mal-Pol to drukarnia specjalizująca się w produkcji etykiet samoprzylepnych. Funkcjonuje na rynku od 1993 roku, stale rozwijając swoją działalność m. in. rozszerzając park maszynowy oraz tworząc profesjonalne studio graficzne.

Firma poszukiwała partnera, który nie tylko zaprojektuje sprawnie funkcjonujące rozwiązanie, ale przede wszystkim dostosuje je do specyfiki jej działania. Zaproponowaliśmy realizację projektu w metodyce zwinnej, która umożliwia bieżące dostosowywanie założeń projektu do potrzeb przedsiębiorstwa. Nasza propozycja została pozytywnie odebrana przez firmę Mal-Pol, więc przystąpiliśmy do realizacji projektu.

Pracownicy firmy Mal-Pol byli otwarci na nasze sugestie i propozycje, co do poszczególnych funkcji systemu. Co więcej, sami również zgłaszali swoje pomysły na to, jak powinny wyglądać konkretne elementy przygotowywanego dla nich rozwiązania. Wykorzystanie metodyki zwinnej pozwoliło na bieżące testowanie i modyfikowanie poszczególnych konfiguracji i pomysłów na efektywną obsługę procesów, dzięki czemu prace przy projekcie przebiegały naprawdę dynamicznie. Przyczyniło się to do sukcesu projektu wdrożeniowego, który zakończył się w terminie i przyniósł oczekiwane rezultaty.

Udana realizacja tego projektu zaowocowała kolejnym, tym razem w obszarze zarządzania personelem. Przygotowania do wdrożenia już trwają.

Źródło: www.sente.pl

 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner