przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
W czwartym kwartale br. polski dostawca systemów klasy ERP, Macrologic SA wprowadzi na rynek nowe, polskie kompleksowe rozwiązanie IT do zarządzania. Oprogramowanie ma pomóc rozwojowi średnich i dużych firm działających w Polsce.


REKLAMA:
raport erp 2017 kliknij pobierz
 
 
Jak zapowiada spółka, nowy system ERP będzie innowacyjny i oparty na zarządzaniu procesowym. Ma być odpowiedzią na potrzeby właścicieli przedsiębiorstw działających w Polsce, którzy z jednej strony chcą pracować na aplikacji dobrze zorganizowanej procesowo, a z drugiej nie chcą, by jej koszt pochłonął zbyt wysokie nakłady inwestycyjne.
Stworzyliśmy system ERP z myślą o rozwoju średnich firm działających w Polsce. Nasza aplikacja ma być dla nich kluczem do sukcesu, ponieważ – jak pokazują doświadczenia krajów Europy Zachodniej - organizacje zarządzane procesowo działają sprawniej i efektywniej. Lepiej też radzą sobie na rynku w walce z konkurencją niż te bez opisanych procesów – mówi Barbara Skrzecz-Mozdyniewicz, prezes zarządu Macrologic SA. Jak zauważa, do tej pory tego typu oprogramowanie było dostępne tylko dla dużych korporacji, a teraz szansę na jego posiadanie – dzięki nowemu rozwiązaniu Macrologic - zyskają także mniejsze firmy. Ale i na te duże spółka się nie zamyka. Jej nowa aplikacja będzie pierwszym polskim systemem ERP opartym na procesowości. Z tego też powodu - zdaniem Barbary Skrzecz-Mozdyniewicz – produkt ma dużą szansę zrewolucjonizować krajowy rynek ERP.
Macrologic SA inwestuje rocznie nawet 10 proc. swoich przychodów, czyli ok. 5 mln zł w rozwój swoich produktów. Tak duże fundusze pozwalają stale udoskonalać oprogramowanie i dopasowywać je do dynamicznie zmieniającego się rynku, potrzeb klientów oraz zmian w sposobach zarządzania w przedsiębiorstwach.
Rozwój i dopasowanie do potrzeb rynku zawsze były i będą dla nas kluczowe. Taką politykę mieliśmy od wielu lat i nadal ją kontynuujemy – zapewnia Barbara Skrzecz-Mozdyniewicz.
Spółka liczy, że taka długofalowa strategia firmy przyniesie niebawem wymierne korzyści. Macrologic chce m.in. dzięki nowemu systemowi ERP w ciągu trzech najbliższych lat znaleźć się wśród pięciu największych spółek w Polsce oferujących rozwiązania IT do zarządzania przedsiębiorstwami.

Macrologic od 30 lat na polskim rynku

Polski dostawca systemów klasy ERP już od 30 lat tworzy rozwiązania informatyczne dla rodzimych i zagranicznych przedsiębiorstw działających w Polsce. Oprogramowanie autorstwa spółki wspomaga realizację ich celów biznesowych. Dziś z rozwiązań Macrologic korzysta ponad 1,6 tys. firm z różnych branż i sektorów, takich jak: instytucje publiczne, firmy produkcyjne, przedsiębiorstwa usługowe czy handlowe. Klienci spółki wiążą się z nią nawet na 15-20 lat. Spółka aktualnie zatrudnia ponad 300 osób, które pracują w 14 lokalizacjach rozproszonych po całym kraju. Ponad połowa pracowników to grupa konsultantów, którzy na co dzień pracują nad usprawnieniem procesów biznesowych za pomocą rozwiązań informatycznych oferowanych przez firmę.

Źródło: www.macrologic.pl

PODOBNE


 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner