przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Firma itelligence rozpoczęła wdrożenie systemu SAP ERP na platformie SAP HANA w firmie Mieszko S.A. Wdrożenie zostało poprzedzone szczegółową analizą przedwdrożeniową.


REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Mieszko S.A. to polska marka z ponad 70-letnią tradycją, specjalizująca się w produkcji wyrobów cukierniczych, w szczególności pralin czekoladowych. Po nazwą Mieszko firma rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku, kontynuując liczącą ponad pół wieku tradycję cukiernictwa zakładów Ślązak i Raciborzanka.

Celem wdrożenia systemu SAP w Mieszko S.A. jest usprawnienie kluczowych procesów biznesowych z wykorzystaniem najlepszych praktyk branży spożywczej. Wdrożenie obejmie takie obszary jak księgowość i finanse, środki trwałe, controlling, sprzedaż i dystrybucja, gospodarka materiałowa, gospodarka remontowa, R&D, planowanie produkcji oraz zarządzanie jakością. Oparcie systemu SAP ERP na platformie SAP HANA umożliwi optymalne wykorzystanie technologii przetwarzania w pamięci znacznie skracając czas trwania operacji w systemie.
Wdrożenie systemu ERP jest dla nas projektem strategicznym, kluczowym dla dalszego rozwoju działalności firmy. Zarząd Mieszko S.A. zdecydował się powierzyć przeprowadzenie analizy przedwdrożeniowej oraz projektu wdrożenia rozwiązań SAP w naszej organizacji firmie itelligence. O wyborze partnera przesądziło udokumentowane doświadczenie wdrożeniowe w firmach produkcyjnych, w szczególności w branży spożywczej, pozytywny efekt wspólnych warsztatów, a także to, co zobaczyliśmy podczas wizyt referencyjnych u innych klientów itelligence. Jestem przekonany, że wybraliśmy właściwego partnera, elastycznego i profesjonalnego, a nasza współpraca będzie rozwijać się z korzyścią dla obu stron” – powiedział Feliks Mayer, Kierownik d/s Informatyki i Analiz w Mieszko S.A.
Obok kilkudziesięciu projektów wdrożeniowych systemów SAP ERP w firmach produkcyjnych i w branży spożywczej, itelligence dysponuje unikalnymi kompetencjami i doświadczeniem w dotyczącymi platformy SAP HANA oraz pakietu rozwiązań biznesowych SAP S/4HANA. W 2016 oraz 2017 roku kompetencje itelligence w tym zakresie zostały potwierdzone przez producenta rozwiązania nagrodą SAP Pinnacle Award w kategorii: Partner Wdrożeniowy Roku SAP S/4HANA.

Zespół realizujący projekt został uzupełniony o konsultantów z firmy KBJ, podwykonawcy i wieloletniego partnera wdrożeniowego itelligence, którego doświadczenia w projektach na platformie SAP HANA oraz SAP ERP dopełniają kompetencje projektowe.
To najlepszy czas, aby wyprzedzić konkurencję czerpiąc z globalnych zasobów wiedzy i doświadczenia itelligence w zakresie projektów wdrożeniowych dotychczasowego, wiodącego na świecie systemu SAP ERP, jak i innowacyjnych rozwiązań typu platforma SAP HANA czy S/4HANA, które umożliwiają klientom w najlepszy sposób dostosować się do wyzwań rewolucji cyfrowej i niezwłocznie reagować na dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe. – powiedział Wojciech Wegner, sales manager w itelligence sp. z o.o.
Na czas wdrożenia Mieszko S.A. powierzyła hosting systemów data center itelligence w Tarnowie Podgórnym.

Docelowo wdrożony system Mieszko S.A. będzie obsługiwało ok. 150 użytkowników. Start produktywny planowany jest na początek 2018 r.

Źródło: itelligence

PODOBNE


 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250