przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Infor ogłosił, że firma Preserved Food Specialty (PFS) z Tajlandii, która jest wiodącym producentem i dostawcą (dla marek lokalnych i na całym świecie) suszonej żywności - owoców morza, mięsa, owoców i warzyw, a także produktów nabiałowych i innych - wybrała Infor M3 by zoptymalizować procesy biznesowe i usprawnić wszystkie operacje. Rozwiązanie jest wdrażane przez Lawson Software Thailand, partnera Infor specjalizującego się w konsultingu i wdrożeniach systemów.


REKLAMA:
raport erp 2017 kliknij pobierz
 
 
Przedsiębiorstwo PFS szukało platformy biznesowej, która płynnie zintegrowałaby rozliczne specjalistyczne i odrębne systemy zgromadzone w firmie w ciągu wielu lat. Stały one się niezwykle trudne do zarządzania i powolne w działaniu, co powodowało niewydolność operacyjną.
Nieustannie zmagamy się z groźną konkurencją, musimy więc usprawnić technologię by spełniać szybko zmieniające się wymagania klientów" - powiedział Worapars Mahattanobol, dyrektor zarządzający w Preserved Food Specialty. "Jesteśmy przekonani, że Infor M3 zrealizuje nasze potrzeby biznesowe.
Wdrożenie Infor M3 obejmie produkcję, magazyny, zakupy, finanse i marketing. Analizując różne konkurencyjne systemy, firma PFS stwierdziła, że Infor M3 jest oczywistym wyborem z powodu elastyczności i możliwości zarządzania złożonym i zróżnicowanym środowiskiem oraz możliwościom wprowadzania modyfikacji w każdym momencie - co pomoże PFS podejmować świadome i szybkie decyzje biznesowe. Infor słynie z dostarczania najlepszych i przetestowanych rozwiązań branżowych, sprawdzających się na całym świecie w wielu branżach gospodarki. Komentując zaangażowanie Infor i dogłębną znajomość branży spożywczej, Worapars Mahattanobol podkreśla:
Infor M3 fantastycznie zarządza całym skomplikowanym portfolio usług i operacji związanych z produkcją spożywczą, co potwierdza głębokie zrozumienie naszego biznesu przez producenta systemu.
Cieszymy się, że firma PFS dołączyła do grona naszych klientów i że Infor M3 odgrywa kluczową rolę w jej ciągłej transformacji - powiedziała Helen Masters, wiceprezes i dyrektor zarządzająca regionem południowej Azji (ANZ & ASEAN) w Infor. M3 pomoże PFS osiągnąć założone cele rentowności zarządzając klientami firmy, logistyką, finansami i produkcją w ramach jednej platformy i zapewniając holistyczny widok, który przyspieszy podejmowanie decyzji wewnątrz i na zewnątrz fabryki.
Źródło: www.i-pcc.pl

PODOBNE


 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner