przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Schulthess Maschinen AG – wiodący szwajcarski producent pralek i suszarek wysokiej klasy, aktualizuje dotychczas stosowany system IFS Applications™ 7 do wersji IFS Applications 9. Pracownicy będą mogli lepiej korzystać z informacji dostępnych w firmowym systemie ERP, zwiększając w ten sposób swoją produktywność. Ta inicjatywa ułatwi również dalszą cyfrową transformację firmy Schulthess Maschinen AG.

IFS Applications 9 pomoże firmie Schulthess Maschinen AG stawić czoła nowym potrzebom bez konieczności wprowadzania znacznych zmian. Kluczową zaletą systemu IFS Applications 9 jest IFS Lobby – spersonalizowany interfejs umożliwiający obsługę systemu w sposób zależny od roli użytkownika i jego preferencji. Nowoczesna wielowarstwowa architektura systemu IFS Applications 9 umożliwi firmie Schulthess Maschinen AG szybkie i łatwe aktualizacje, tak aby działalność była prowadzona przy użyciu najnowszej wersji oprogramowania.

Firma stosowała system IFS Applications od ponad dekady. Aktualizacja do wersji IFS Applications 9 pomoże nadal wspierać kluczowe obszary działalności, w tym finanse, sprzedaż, pomoc techniczną, prace inżynieryjne, produkcję, logistykę, zarządzanie usługami i remonty. Oprócz tego firma Schulthess Maschinen AG zacznie teraz korzystać także z rozwiązania mobilnego IFS Mobilne Operacje Magazynowe, które wspiera zarządzanie zapasami.

Na wstępie prac aktualizacyjnych firmy IFS i Schulthess Maschinen AG przeanalizowały bieżące dopasowania systemu IFS Applications 7. Pozwoliło to określić funkcje, które należało zmienić lub pozostawić w związku z wdrożeniem systemu IFS Applications 9, a także zidentyfikować funkcje już nieprzydatne. W ten sposób udało się zmniejszyć o około połowę liczbę zmian związanych z migracją systemu do wersji IFS Applications 9.
Cieszy nas perspektywa kontynuowania długotrwałej, pełnej zaufania współpracy z firmą IFS” – powiedział Martin Keller, dyrektor ds. finansów w firmie Schulthess Machinen AG. „Aktualizacja systemu do wersji IFS Applications 9 to duży i ważny krok na drodze rozwoju technologii cyfrowych w naszej firmie. Wielowarstwowa architektura systemu firmy IFS sprawia, że będzie on zawsze w pełni unowocześniony i zaktualizowany.
Jesteśmy dumni z zaufania, które firma Schulthess Maschinen AG pokłada w IFS” – powiedział Guido Zumstein, dyrektor zarządzający w IFS Switzerland. „To nie tylko dowód na to, jak bardzo przyszłościowe są nasze technologie. To również świadectwo naszego zaangażowania w długotrwałą współpracę partnerską i wspierania rozwoju przedsiębiorstw w oparciu o nasze bogate doświadczenie branżowe.
Więcej informacji na temat rozwiązań firmy IFS dla branży produkcji przemysłowej znajduje się na stronie: http://www.ifsworld.com/corp/industries/industrial-manufacturing/

PODOBNE


 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250