przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że dynamicznie rozwijająca się sportowa sieć handlowa Stadium zadecydowała o przejściu na system IFS Applications™ 9 w wersji rozszerzonej o funkcjonalność związaną z wystawianiem faktur elektronicznych.

 

tadium to rozwijająca się północnoeuropejska sportowa sieć handlowa posiadająca ponad 160 sklepów w Szwecji, Niemczech i Finlandii. Stanowią one uzupełnienie handlu elektronicznego. Firma Stadium korzysta z systemu IFS Applications od 2000 roku. System obsługuje nie tylko nowoczesny łańcuch sprzedażowo-dostawczy, został również w pełni zintegrowany z finansami, zakupami i sprzedażą. Z uwagi na dynamiczny rozwój firma otworzyła niedawno na niemieckim rynku trzy nowe sklepy. By jeszcze lepiej wesprzeć ambitną strategię rozwoju, firma Stadium zadecydowała o aktualizacji systemu ERP do wersji IFS Applications 9.

Firma Stadium będzie korzystać z kilku nowych funkcji systemu IFS Applications 9, w tym z wielowarstwowej architektury aplikacji oraz opartego na rolach interfejsu IFS Lobby. Wielowarstwowa architektura aplikacji umożliwi firmie Stadium bardzo szybką adaptację kodu systemu w zależności od zmiennych potrzeb rynkowych. Ułatwi ona również późniejsze aktualizacje i zredukuje całkowity koszt posiadania.

Dodatkowo firma Stadium będzie mogła wdrożyć nowe funkcje związane z e-fakturowaniem obsługiwanym przez około 500 użytkowników, co każdego roku przełoży się na zarządzanie ponad 500 000 zewnętrznych i wewnętrznych faktur.
Aktualizując system do wersji IFS Applications 9, zyskamy bardziej elastyczne rozwiązanie wspierające nasz międzynarodowy rozwój i zwiększające sprzedaż online — powiedział Stefan Maxeby, dyrektor ds. IT firmy Stadium. „Korzystając z nowego interfejsu IFS Lobby i wielowarstwowej architektury aplikacji, nasz personel będzie mógł pracować efektywniej, a przyszłe dostosowania i aktualizacje będą się odbywać szybciej i mniejszym nakładem kosztów. Rozwiązanie firmy IFS oferuje również zaawansowaną obsługę personalizacji ofert klienckich oraz zakupów wielokanałowych. Z niecierpliwością czekamy na szybkie i efektywne wdrożenie oraz dalszy wzrost możliwy dzięki temu zaawansowanemu rozwiązaniu ERP.
Glenn Arnesen, prezes IFS Scandinavia, powiedział:
Z przyjemnością kontynuujemy to długoletnie partnerstwo z firmą Stadium — marką cieszącą się dużym uznaniem na rynkach Europy Północnej. Elastyczna architektura systemu IFS Applications oraz szeroka funkcjonalność branżowa przyciągają wielu rozwijających się sprzedawców detalicznych. Cieszymy się, że będziemy pracować z firmą Stadium, ponieważ branża sprzedaży detalicznej jest dla firmy IFS bardzo ważna.
Więcej informacji na temat zaangażowania firmy IFS w pomoc przedsiębiorstwom z branży handlu detalicznego zawiera strona: www.ifsworld.com/corp/industries/retail/

PODOBNE


 

  • erpframe
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner