Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
CONSAFE - WMSFirma ARC Advisory Group, lider opinii dotyczących zarządzania produkcją i łańcuchem dostaw, zaprezentowała wyniki corocznej analizy globalnego rynku systemów zarządzania magazynem WMS. Wśród czołowych międzynarodowych dostawców tych systemów znalazła się spółka Consafe Logistics. W regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) firma zajęła drugie miejsce wśród 14 wyróżnionych firm.
REKLAMA:
snt banner 300
 
Kluczowe kwestie poruszane w raporcie ARC Advisory Group dotyczą bieżącego stanu i potencjału rozwoju rynku systemów zarządzania magazynem, a także jego rozmiaru w poszczególnych regionach geograficznych. Ponadto, raport wyłonił czołowych dostawców WMS, a także określił bieżące trendy oraz istotne czynniki wpływające na wzrost tego rynku.
ARC Advisory Group uznaje Consafe Logistics za ważnego gracza na rynku WMS. Jest to wynik doskonałej pracy całego naszego zespołu podczas tworzenia i dostarczania klientom pakietu rozwiązań IT do zarządzania magazynem i łańcuchem dostaw - mówi Marcin Bondara, Prezes Zarządu Consafe Logistics. Na przestrzeni ostatnich lat liczba naszych klientów na rynku europejskim rosła w szybkim tempie. Zawdzięczamy to nie tylko ciągłemu rozwijaniu systemów WMS, ale również bogatej wiedzy w zakresie generowania przychodów z procesów zarządzania łańcuchem dostaw, które stanowią fundament naszych rozwiązań. Jestem przekonany, że w najbliższej przyszłości dzięki determinacji i wytrwałości uda nam się utrzymać, a nawet poprawić wypracowaną przez lata pozycję - dodaje Marcin Bondara.
Firma Consafe Logistics została też uznana za czołowego dostawcę systemów zarządzania magazynem, wykorzystujących obsługę mowy, czyli tzw. technologię voice speaking. Zgodnie z klasyfikacją ARC, zalicza się je do modułów dodatkowych.

Przeprowadzone badania stanowią funkcjonalny przewodnik dla aktualnych dostawców i nowych graczy rynkowych, a także użytkowników technologii, którzy chcą lepiej zrozumieć sytuację na rynku.

Źródło: www.consafelogistics.pl

 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250