Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
SMARTMEDIAFirma SmartMedia wygrała postępowanie przetargowe spółki PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. na wdrożenie systemu do zarządzania majątkiem trwałym wraz z usługą doradztwa i asysty podczas inwentaryzacji. SmartMedia przeszkoliła również 120 pracowników PKP PLK. 


REKLAMA:
snt banner 300
 
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci linii kolejowych. Podstawową usługą świadczoną przez PKP PLK jest udostępnianie linii kolejowych przewoźnikom pasażerskim i towarowym, a także m.in. modernizacja linii, opracowywanie rozkładów jazdy, prowadzenie ruchu pociągów.
Firma SmartMedia Sp. o.o. dostarczyła 80 kolektorów danych, 72 000 wydrukowanych etykiet oraz system do przeprowadzania inwentaryzacji z wykorzystaniem kodów kreskowych – STOCK, z licencją na 100 000 składników majątku. – informuje przedstawiciel Biura Informatyki PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
W dalszym etapie projektu SmartMedia zainstalowała oprogramowanie STOCK zintegrowane z SAP, wraz z importem składników majątku, użytkowników i komisji spisowych, a następnie przeszkoliła 120 użytkowników. Następnie, w drugim etapie, dla tej licznej grupy osób świadczyła usługę wsparcia merytorycznego podczas spisu z natury, który wykonywały one przez kilka tygodni, w ramach 30 prowadzonych równolegle projektów inwentaryzacyjnych.
Był to projekt nietypowy pod wieloma względami - mówi Bartosz Sobolewski, Prezes Zarządu SmartMedia - Rekordowo duża była grupa osób, które przeszkoliliśmy z obsługi oprogramowania oraz przygotowywaliśmy do inwentaryzacji – było to aż 120 użytkowników programu STOCK, z którymi następnie nasi pracownicy prowadzili aż 30 jednoczesnych projektów inwentaryzacyjnych. Rekordowa w naszej historii jest także liczba użytkowników w jednej organizacji, dla których założyliśmy konta w STOCK - w przypadku PKP PLK jest to aż 650 użytkowników systemu.
Źródło: www.smartmedia.com.pl

 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250