Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
SIMPLE - ERPPrzedsiębiorstwo PLASTBUD, specjalizujące się w produkcji past pigmentowych oraz żywic syntetycznych wykorzystywanych w chemii budowlanej, współpracuje z firmą SIMPLE w zakresie użytkowanego systemu SIMPLE.ERP w takich obszarach jak Finanse i Księgowość, Majątek Trwały, Obrót Towarowy, Zarządzanie Personelem oraz Procesem Produkcyjnym.

Konsekwentny i dynamiczny rozwój firmy wygenerował u klienta potrzebę wdrożenia systemu do zarządzania magazynami wysokiego składowania. Do tego zadania firma PLASTBUD wybrała, po raz kolejny oprogramowanie oferowane przez SIMPLE.

SIMPLE.WMS wdrażane u producenta surowców chemicznych, to kompleksowe rozwiązanie informatyczne pozwalające na zarządzanie ruchem produktów na magazynie oraz optymalizację wykorzystywanej przestrzeni magazynowej.

Plastbud Sp. z o.o. to silny zespół 70 doświadczonych technologów, będących ekspertami w swojej dziedzinie. Przedsiębiorstwo wielokrotnie zostało nagrodzone za dynamiczny rozwój oraz innowacyjność, nowoczesność technologii, strukturę zatrudnienia, dbałość o pracownika i jego rozwój zawodowy, uzyskane certyfikaty jakości, relacje z kontrahentami, wpływ na środowisko oraz działalność charytatywną.

Plastbud swoim kontrahentom z branży przemysłu chemicznego, a w szczególności z sektora farb i lakierów, papierniczego, przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz poligraficznego, oferuje nie tylko produkty o najwyższej jakości, ale również sprawną i szybką realizację zamówień.

Źródło: www.simple.com.pl

 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250