Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
PSI - SYSTEMY INFORMATYCZNEPSI otrzymało od międzynarodowej firmy kosmetycznej Avon Products Inc. zlecenie na implementację systemu WMS, w głównym centrum dystrybucyjnym w Grecji. Moduły optymalizacyjne PSIwms są już aktualnie wykorzystywane w 23 centrach dystrybucyjnych firmy na całym świecie, w tym oddział w Polsce. Wsparciem serwisowym wszystkich oddziałów AVON zajmuje się zespół z PSI Polska.

REKLAMA:
snt banner 300
 
Moduły optymalizacyjne, systemu zarządzania magazynem PSIwms, tworzą zintegrowane rozwiązanie dla re-dukcji kosztów i wzrostu efektywności w intralogistycznych procesach. W greckim centrum dystrybucyjnym Avon , największy nacisk położony jest na optymalizację procesu kompletacji oraz optymalizacji doboru kar-tonów.

Oprogramowanie PSI wspiera optymalizację rozłożenia łańcuchów zaopatrzenia, wyznaczenie najlepszego miejsca składowania oraz Ekspresowe Sortowanie (ang. Express Handling), co zapewnia firmie Avon optymal-ną obsługę zamówień.

Optymalizacja procesów przy doborze kartonów wpływa na zwiększenie szybkości dostarczania zamówienia, przy jednoczesnym zwiększeniu produktywności centrum dystrybucyjnego oraz zmniejszeniu kosztów związa-nych z pakowaniem i wysyłką. Oprogramowanie PSI ustala optymalną wielkość kartonów dla zleceń, ustala trasy i generuje listy kompletacyjne optymalne pod względem kosztów. W ten sposób pomiędzy poszczegól-nymi stanowiskami kompletacyjnymi i wysyłkowymi optymalizowany jest przepływ kartonów wysyłkowych.

PSI jest częścią międzynarodowego koncernu PSI AG, który dostarcza i integruje, w oparciu o własne pro-dukty, kompletne rozwiązania informatyczne dla energetyki (sieci elektroenergetyczne oraz rurociągi gazowe i paliwowe), produkcji (branża metalowa, motoryzacyjna i budowy maszyn), logistyki oraz transportu publicz-nego. Koncern PSI powstał w 1969 roku i zatrudnia obecnie ponad 1.600 osób na całym świecie.

Źródło: www.psi.pl

 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250