Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
PSI - system zarządzania magazynemPSI Polska podpisało kolejną umowę na wdrożenie systemu zarządzania magazynem PSIwms. LPP jest klientem PSI już od kilku lat- w wyniku umowy podpisanej w 2007 roku obecne centrum dystrybucyjne w Pruszczu Gdańskim wykorzystuje system PSIwms do wydajnego zarządzania procesami w istniejącym magazynie.

REKLAMA:
snt banner 300
 
 W roku 2013 LPP podjęło decyzję o uruchomieniu dodatkowego magazynu, co stworzyło za-potrzebowanie na rozbudowę systemu WMS. Nowy magazyn ma mieć powierzchnię 26.000m2 (użytkowo 35.000m2). Docelowo stary i nowy magazyn zostaną połączone w inte-gralną całość.

Priorytetem przy wyborze dostawcy rozwiązania logistycznego było zwiększenie wydajności poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii. Należy podkreślić, że zmodernizowany magazyn będzie w pełni zautomatyzowany dzięki wykorzystaniu takich urządzeń jak przenośniki, układnice mini-load, maszyny do etykietowania, formowania i zamykania kartonów oraz kolejny sorter do sortowania odzieży i sorter wysyłkowy. Właściwe współdziałanie tych urządzeń będzie zapewnione przez oprogramowanie WMS firmy PSI. System PSIwms umożliwi wydawanie z magazynu do 1.000.000 sztuk odzieży dziennie (wobec 400.000 obecnie) oraz przyjmowanie do 35 kontenerów dziennie.

W 2014 roku w nowym centrum zostanie wdrożona nowa wersja systemu PSIwms. Jednocze-śnie w istniejącym już magazynie dokonana zostanie modyfikacja procesów, co pozwoli na współpracę obu instalacji PSIwms. W kolejnym roku planowane jest przeniesienie wszystkich procesów do jednego systemu.

Źródło: www.psi.pl

 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250