Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Łatwa implementacja Wi-Fi, ogromna skalowalność i profesjonalne wsparcie techniczne umożliwiły trzyosobowej załodze IT uruchomienie i udostępnienie bezprzewodowego internetu, dla ponad 500,000 gości Muzeum rocznie.
REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Muzeum Lotnictwa w Seattle wdrożyło WatchGuard Wi-Fi Cloud wraz z kilkoma urządzeniami firewall. Pomimo ograniczonego budżetu, skromnych zasobów oraz nielicznego personelu IT, Muzeum przeszło na technologię WatchGuard, aby polepszyć niezawodność i bezpieczeństwo swojego Wi-Fi. Sieć pracuje dla 250 pracowników, 1,000 wolontariuszy i 500,000 odwiedzających rocznie.

Muzeum Lotnictwa zostało założone w 1965 w Boeing Field w Seattle, za swoją misję stawiając edukowanie i inspirowanie społeczeństwa poprzez zachowywanie i eksponowanie historycznie ważnych przedmiotów związanych z powietrzem i przestrzenią. Aktywnie działające Muzeum zakłada, że widzowie nie tylko chcą oglądać eksponaty, ale też korzystać z nich interaktywnie i dzielić się treściami cyfrowo. Oznacza to, że Muzeum musi dostarczać bezprzewodową sieć Wi-Fi na najwyższym poziomie. Przed wdrożeniem systemu WatchGuarda, 3-osobowy zespół IT używał rozwiązania Wi-Fi, któremu nie tylko brakowało kluczowych elementów zapewniających bezpieczeństwo użytkowników, ale też było trudne do wdrożenia i zarządzania.
Nasze poprzednie rozwiązanie nie radziło sobie nawet z umiarkowaną liczbą odwiedzających” – powiedział Hunter Hughes, dyrektor IT w Muzeum Lotnictwa - „Nie byliśmy w stanie zaoferować bezpiecznego środowiska on-line naszym gościom.” Muzeum miało problemy z wdrożeniem, uzyskaniem wartościowych danych analitycznych, borykało się również z uciążliwym utrzymaniem rozwiązania w ciągłej gotowości. Aby rozwiązać problemy, Muzeum Lotnictwa wdrożyło punkty dostępowe WatchGuard AP120, co znacząco wpłynęło na wzrost wydajności Wi-Fi oraz poziom bezpieczeństwa. Obecnie Muzeum posiada akredytację przyjaznego Wi-Fi, blokując niewłaściwe i złośliwe strony w momencie dostępu on-line, co zapewnia ochronę odwiedzającym w każdym wieku.
Wi-Fi Cloud wykorzystuje zgromadzone dane do szczegółowej analizy i stworzenia profili klientów, a co za tym idzie, zwiększenia ich zaangażowania. System monitoruje dane pod kątem wieku, płci, tendencji zakupowych, czasu pobytu, liczby odwiedzających, nowych i powtórnych użytkowników. Administratorzy mają dostęp do tych informacji poprzez odpowiednie raporty, używając ich dla lepszej efektywności swoich działań biznesowych i marketingowych. Wi-Fi Cloud pozwala administratorom na tworzenie niestandardowych stron flash, filmów czy ankiet po to, aby ulepszyć interakcje z klientami.
Produkty WatchGuard będą rosły razem z nami – wyjaśnia Hughes. Jesteśmy zadowoleni z niezawodności i jakości danych dostarczanych przez to rozwiązanie, oraz doskonałego supportu. Nigdy nie napotkaliśmy problemu, którego nie potrafilibyśmy rozwiązać przy użyciu produktów WatchGuard.
Niezawodna technologia WIPS (Wireless Intrusion Prevention Service) wbudowana w Access Point zarządzany w chmurze, pozwoliła zespołowi Huntera na ochronę muzealnej sieci Wi-Fi przed zagrożeniami pochodzącymi z różnorakich źródeł – od nieautoryzowanych urządzeń aż po ataki DoS – z błędem false positive na poziomie bliskim zeru. Funkcja WIPS zapewnia nie tylko szybkość i niezawodność połączenia bezprzewodowego w Muzeum, ale przede wszystkim jego bezpieczeństwo. Firewalle WatchGuard M500, M30 i XTM 850, wyposażone w system Dimension, dodatkowo zabezpieczają sieć Muzeum, oferując pełną widoczność, łatwość zarządzania i funkcję raportowania, co nie było możliwe w przypadku poprzedniego rozwiązania.
Odpowiedź w czasie rzeczywistym, którą zapewnia WatchGuard Dimension, jest tutaj kluczowa. Jesteśmy w stanie szybko i łatwo zdefiniować nowe reguły i działania w interfejsie zarządzającym Fireboxa, bez przestojów w sieci.
Źródlo: Bakotech

 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250