przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Wystarczy jeden krytyczny komentarz w serwisie społecznościowym, odejście kluczowego pracownika lub zator płatniczy u poddostawcy, by koszty przerosły planowane przychody. Ryzyko można jednak wyeliminować lub ograniczyć dzięki innowacyjnej technologii in-memory, która umożliwia zarządzanie procesami biznesowymi w czasie rzeczywistym.

Autor: Marek Bulka, Customer Solution Manager, SAP Polska

REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Beneficjentami technologii in-memory mogą być zarówno większe, jak i mniejsze firmy. I jedne i drugie działają na tym samym rynku: nieprzewidywalnym, nasyconym konkurencyjnymi produktami i niezwykle wrażliwym na oceny kapryśnych klientów, którzy swoimi opiniami mogą wpływać na decyzje zakupowe całego społeczeństwa. Takie są fakty. Prowadzenie biznesu we współczesnym świecie stało się trudniejsze niż w minionych latach, i to nie tylko za sprawą serwisów społecznościowych.

WIELKIE WYZWANIA PRZED MAŁYM BIZNESEM

Wraz z ożywieniem gospodarczym wzrośnie poziom fluktuacji pacowników. Ci z dużymi ambicjami i oczekiwaniami płacowymi będą chcieli odejść do konkurencji. Ryzyko można ograniczyć, mapując najzdolniejszych specjalistów. Stawką jest utrzymanie na fali gospodarczego wzrostu wysokiej dynamiki rozwoju. Mimo lepszych nastrojów na rynkach, w globalizującym się świecie sen z powiek spędza także komplikująca się sieć zaopatrzenia. Szybkość i dokładność dostaw, które mogą być determinowane m.in. przez zatory płatnicze, zmienia się dynamicznie, a z nią wydajność oraz wyniki finansowe i operacyjne odbiorców, którzy w jednej chwili mogą przestać być rentowni.

Dlaczego? Co może być tego bezpośrednim i pośrednim powodem? Jak rozwiązać problem? Jakie decyzje, wreszcie, należy podejmować, by uniknąć w przyszłości krytycznych sytuacji? Odpowiedź tkwi w przetwarzaniu nie tyle wielkich, co zróżnicowanych zbiorów danych w czasie rzeczywistym.
 

CZYTAJ CAŁOŚĆ ARTYKUŁU W RAPORCIE ERP | PERSPEKTYWY 2014


PODOBNE


 

  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250