Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Aby nadal pomagać wszystkim organizacjom w uzyskaniu pozycji eksperta w dziedzinie danych i ich analizy, firma Oracle wprowadziła na rynek swoją pierwszą ofertę Oracle Analytics for Applications przeznaczoną dla aplikacji Oracle ERP Cloud.


REKLAMA:
KLIKNIJ I POBIERZ RAPORT ERP
 

 

Rozwiązanie Oracle Analytics for Fusion ERP jest oparte na zaawansowanej platformie analitycznej Oracle Analytics Cloud oraz pierwszej w branży autonomicznej bazie danych (Oracle Autonomous Data Warehouse). Zapewnia integrację z chmurą Oracle ERP Cloud, wbudowany strumień danych, model danych oraz KPI oparte na najlepszych procedurach. Dzięki analizom opartym na automatycznym uczeniu klienci mogą monitorować i poprawiać wydajność biznesową oraz podejmować skoordynowane decyzje i w spójny sposób łączyć ze sobą dane w obrębie całego przedsiębiorstwa.

Nasi klienci oraz cała branża oczekują narzędzi analitycznych, które przenikną całe przedsiębiorstwa i zapewnią łatwy dostęp do zaawansowanych analiz” — powiedział T.K. Anand, wiceprezes Oracle, szef działu Oracle Analytics. „Wprowadzając Oracle Analytics for Applications, udostępniamy dane i narzędzia analityczne ludziom, którzy ich potrzebują, od szeregowych pracowników do członków zarządu. W ten sposób umożliwiamy każdemu odegranie aktywnej roli w zwiększaniu wyników finansowych przedsiębiorstwa.


Oracle Analytics for Fusion ERP obejmuje konsole i wizualizacje dostępne poprzez chmurę Oracle Analytics Cloud, łączące całe przedsiębiorstwo i ujednolicające wskaźniki KPI w różnych działach dla zapewnienia całościowego wglądu w wyniki firmy. W przyszłości rozwiązanie Oracle Analytics for Applications zostanie uzupełnione o dalsze integracje i wbudowane treści dla innych aplikacji Oracle Cloud, w tym aplikacji w dziedzinie zarządzania kapitałem ludzkim (HCM), obsługi klienta (CX) i zarządzania łańcuchem dostaw (SCM).

Dzięki czołowym funkcjom analitycznym Oracle połączonym w pakiet na potrzeby ERP nasze zespoły uzyskają widoczność i możliwości personalizacji potrzebne nam do usprawnienia współpracy w całym naszym przedsiębiorstwie” — powiedział Bill Roy, dyrektor ds. zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa i analizy danych w firmie Western Digital. „Jego wdrożenie jest bardzo szybkie, a bezproblemowa integracja z Oracle ERP Cloud oraz wbudowane treści przyniosą naszym zespołom duże korzyści.


Oracle Analytics for Applications obejmuje strumień danych i hurtownię danych w pełni zarządzane przez Oracle, gotowy do użycia model semantyczny oraz zintegrowany interfejs użytkownika i konsole dla użytkowników biznesowych, funkcji i procesów. Rozwiązanie można rozszerzać i dopasowywać do swoich potrzeb. Zapewnia ono bezproblemowy dostęp do wniosków z analiz w chmurze, na komputerach biurkowych oraz urządzeniach mobilnych. Klienci mogą również łączyć dane ze źródeł zewnętrznych ze swoimi danymi Oracle ERP Cloud. Wszyscy użytkownicy z poszczególnych działów mają też dostęp do wbudowanych treści biznesowych i wniosków z analiz. Dzięki wbudowanemu strumieniowi danych, modelom danych oraz funkcjom autonomicznej bazy danych rozwiązanie Oracle Analytics for Applications nie wymaga projektowania bazy, dostrajania, ETL czy modelowania.

Autor: Patryk Jaworski

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • l systems wysuwany2019
  • ENOVA365 KWADRAT