przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
LEM sp. z o.o. jest polskim producentem elementów meblowych oraz mebli pokojowych, łazienkowych i kuchennych. Firma współpracuje z klientem biznesowym, a także obsługuje sieci sprzedaży mebli, sieci DIY, grupy zakupowe, hurtownie meblowe. Produkty spółki LEM są sprzedawane są w Polsce jak również eksportowane do kilkunastu krajów Europy oraz do USA i Kanady.


REKLAMA:
snt banner 300
 
 
W 2016 roku spółka LEM wybrała wrocławską firmę Controlling Systems na partnera w zakresie szkoleń oraz wdrożenia controllingu w firmie. Uruchomienie przez Controlling Systems autorskiego systemu EURECA w LEM sp. z o.o. usprawniło proces planowania kosztów i sprzedaży oraz pozwoliło sprawnie analizować realizację wykonania budżetu. Dla firmy LEM ważne jest to, że system pozwala prezentować informacje w sposób efektowy i jednocześnie zrozumiały dla menedżerów. Specjaliści Controlling Systems przygotowali bowiem gotowe raporty w module analiz systemu EURECA oraz skoroszyty do planowania budżetów.

Dane z użytkowanego przez spółkę LEM systemu ewidencyjnego ERP Impluls są automatycznie wprowadzane do aplikacji EURECA, dlatego menedżerowie firmy mogą w dowolnym czasie analizować i weryfikować istotne dla biznesu informacje.

Co, istotne główne prace wdrożeniowe wraz z szkoleniami trwały tylko 5 dni, a wszelkie prace doradcze i szkoleniowe zostały zrefundowane przez Powiatowy Urząd Pracy w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Źródło: Controlling Systems

PODOBNE


 

  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250