przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Kadra zarządzająca w przedsiębiorstwach nastawionych na jak najlepsze relacje z klientami stara się wykorzystywać wszelkie dostępne na rynku rozwiązania służące ich poprawie. Jednym z takich rozwiązań są systemy do Zarządzania Relacjami z Klientami (CRM).
{MosModule module=Artykuly_Dzial}
Kompletna baza danych, dokumentów i informacji o kliencie w jednym miejscu to podstawa sukcesu na konkurencyjnym rynku. Każde przedsiębiorstwo, w którym występuje przepływ tych danych, powinno zastanowić się nad jego usprawnieniem za pomocą automatyzacji procesów biznesowych. Dzięki niej przekazywanie wszelkich informacji i zadań między użytkownikami odbywa się według ustalonych procedur.

CRM - DIAGRAM PROCESU

W autorskim systemie CRM7 firmy more7 Polska, narzędziem umożliwiającym wyznaczanie schematów postępowań odzwierciedlających procesy biznesowe w firmie jest moduł Workflow. . Dzięki elastycznemu zarządzaniu, każdy skonstruowany schemat może być przypisany do wybranych użytkowników. Realizacja określonego zadania powoduje automatyczne zaplanowanie kolejnego zdarzenia według zdefiniowanego diagramu postępowania. Realizację procesów można uzależnić od wielu czynników, np. akceptacji wykonania zadania przez przełożonego, konieczności dołączenia dokumentacji w formie elektronicznej czy wprowadzenia informacji o produkcie. Dzięki temu proces w systemie odzwierciedla rzeczywiste działania pracowników i osób zaangażowanych.

Wykorzystana technologia pozwala na graficzną prezentację procesu wraz z informacją, na jakim etapie obecnie się znajduje . Dodatkowo osoby realizujące i nadzorujące działania mają pełen dostęp do informacji na temat powstałych opóźnień, co pozwala na pełniejszą kontrolę postępu realizacji całego procesu. Tym samym praca zespołu przebiega efektywniej i sprawniej, bez zbędnych opóźnień.

Jasna i klarowna informacja ułatwia podjęcie odpowiednich decyzji w ramach współpracy z klientem, a standaryzacja zgromadzonych informacji umożliwia szybkie generowanie przekrojowych raportów wykorzystujących również dane z realizacji procesów biznesowych.

Źródło: More7 Polska

PODOBNE


 

  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250