Nowa wersja Microsoft Dynamics CRM wkrótce na rynku

 Microsoft poinformował o zakończeniu prac nad nową wersją Microsoft Dynamics CRM, znaną pod kodową nazwą „Titan”. Nowa wersja produktu będzie oferowana w dwóch wersjach: Microsoft Dynamics CRM 4.0, jako usługa świadczona przez autoryzowanego partnera Microsoft oraz jako aplikacja do samodzielnego zainstalowania w firmie.


Rozwiązania, zaprojektowane na bazie zunifikowanego kodu, pozwolą klientom wybrać odpowiedni model wdrożenia, dostosowany do specyfiki ich działalności i potrzeb informatycznych. Umożliwią również dowolną zmianę modelu wdrożenia, w zależności od zmieniających się oczekiwań i potrzeb firmy.

„Microsoft Dynamics CRM sprawia, że dowolność wyboru, jeśli chodzi o sposób wdrożenia, staje się rzeczywistością dla firm na całym świecie. Nowe produkty wpisują się w strategię Microsoft w zakresie dostarczania „rozwiązań plus usług”, a także zapewniają klientom wysoką użyteczność i znaczną wartość biznesową” – powiedział Brad Wilson, dyrektor działu Microsoft Dynamics CRM w Microsoft.

Nowe wydanie Microsoft Dynamics CRM oferuje:

  • Zaawansowaną architekturę, obsługującą wiele niezależnych firm w ramach jednego serwera;
  • Rozszerzone możliwości w zakresie lokalizacji oprogramowania, w tym możliwość wyboru spośród 25 języków i wsparcie dla wielu walut obsługiwanych jednocześnie;
  • Nowe funkcje business intelligence, w tym przekrojowy wgląd w wiele obiektów jednocześnie oraz narzędzie do łatwego budowania zaawansowanych raportów;
  • Funkcje zaawansowanej automatyzacji procesów biznesowych, oparte na Microsoft Windows Workflow Foundation;
  • Nowe funkcje w zakresie współpracy z Microsoft Office Communications Server 2007, w tym powiadamiacz o obecności, działający w czasie rzeczywistym.

Nowa wersja Microsoft Dynamics CRM w ciągu minionego roku była intensywnie testowana przez 600 partnerów firmy oraz ponad 100 klientów na całym świecie.

„Microsoft Dynamics CRM 4.0 dokładnie odpowiada na potrzeby firmy takiej jak nasza. Pozwoli on w łatwy sposób zautomatyzować przepływ pracy, szybko i efektywnie dzielić się wiedzą w obrębie całej firmy oraz rozwijać efektywną współpracę z naszym otoczeniem biznesowym” – powiedział Dirk Karl, dyrektor generalny ING Group, instytucji finansowej oferującej usługi bankowe i ubezpieczeniowe klientom w 50 krajach.

Microsoft Dynamics CRM 4.0 będzie dostępny na całym świecie, w ponad 25 językach. Wersja anglojęzyczna zostanie wprowadzona na rynek w ciągu najbliższych siedmiu dni. Kolejnych 9 wersji językowych – w styczniu 2008 roku, a następne – w kolejnych miesiącach. Klienci, którzy posiadają aktualną opiekę serwisową (Software Assurance) mają prawo otrzymać nową wersję bez konieczności wnoszenia dodatkowych opłat.

Źródło: www.microsoft.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top