update zwycięzcą CRM Excellence Test

update - dostawca systemów CRMupdate software AG, wiodący europejski producent rozwiązań CRM z siedzibą w Wiedniu, obecny również w Polsce poprzez oddział – firmę update CRM S.A., uzyskał pierwsze miejsce w CRM Excellence Test 2007 ze swoim rozwiązaniem CRM update.seven. Test porównawczy został przeprowadzony przez Gesellschaft zur Prüfung von Software mbH – Zrzeszenie na rzecz Testowania Oprogramowania, oraz konsultanta biznesowego z dziedziny CRM, Stephana Bauriedel .


Prezentacja wyników oraz testowanych rozwiązań miała miejsce podczas tegorocznego CRM-expo w Norymberdze, wiodących targach handlowych z zakresu Zarządzania Relacjami z Klientami. update poradził sobie z takimi znanymi korporacjami jak Microsoft, Oracle oraz Sage, zdecydowanie wychodząc na prowadzenie. update.seven był jedynym rozwiązaniem CRM, które otrzymało najwyższe noty we wszystkich kluczowych kategoriach, za co został nagrodzony znakiem jakości GPS „CRM Excellence”.

Aby przetestować i ocenić dziesięć biorących udział w teście rozwiązań CRM, GPS i ekspert z dziedziny CRM Stephan Bauriedel stworzyli scenariusz, który określił typowe wymagania odnośnie funkcjonalności marketingowej, sprzedażowej, serwisowej oraz zarządczej, zbliżone do realnych wyzwań z którymi zmagają się międzynarodowe przedsiębiorstwa przemysłowe. Przeprowadzając rzeczywistą transakcję biznesową w każdym z rozwiązań sprawdzony został cały jej proces. W ten sposób po raz pierwszy przetestowano w tak szerokim zakresie wiodące systemy CRM. update.seven osiągnął wysokie noty nie tylko we wszystkich czterech kluczowych obszarach, ale również w innych ocenianych kryteriach jakościowych, jak wydajność, przyjazność dla użytkownika i elastyczność. GPS w swojej ocenie zaakcentowało zwłaszcza konsekwencję i profesjonalizm z jakimi update.seven obsługuje aktywności marketingowe, sprzedażowe i serwisowe oraz podkreśliło idealne dopasowanie zwycięskiego rozwiązania do działalności firm międzynarodowych.

Źródło: www.update.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top