CRM dla Kredyt Banku i Warty

Wola Info - dostawca rozwiązań ERP, CRM, Business IntelligenceWola Info podpisała list intencyjny w sprawie podjęcia inicjatywy wdrożenia systemu CRM dla Kredyt Bank S.A. oraz Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.


– Podpisanie listu intencyjnego z Kredyt Bankiem i Warta stanowi dowód konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju spółki w sektorze finansowym. Mam nadzieję, że podpisanie listu intencyjnego będzie dla obu stron zapowiedzią dalszej owocnej współpracy – powiedział Piotr Majcherkiewicz, prezes Wola Info SA.

Podpisany list intencyjny przewiduje wdrożenie projektu z obszaru CRM w oparciu o narzędzia Oracle Siebel. Zgodnie z postanowieniami listu intencyjnego Wola Info jest zobligowana do przeprowadzenia prac analityczno-projektowych według oczekiwań zdefiniowanych przez Klienta.

Etap analityczny współpracy zostanie zwieńczony opracowaniem specyfikacji wymagań Klienta w formie raportu. Zaakceptowanie przez Klienta sporządzonego przez Wola Info raportu z analizy będzie równoznaczna z podjęciem dalszych kroków mających na celu podpisanie stosownych dokumentów na realizację wdrożenia systemu CRM w obu instytucjach.

Źródło: www.wolainfo.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top