Finance Service wybiera OKAY CRM

Clix Software Sp. z o.o., firma specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania CRM dla małych i średnich przedsiębiorstw, ogłosiła, że zakończono wdrożenie OKAY CRM w firmie Finance Service


Finance Service jest firmą doradztwa finansowego, reprezentującą instytucje finansowe, wyspecjalizowaną w dziedzinie sprzedaży produktów bankowych. Dzięki współpracy z wieloma największymi bankami oraz instytucjami finansowymi, firma na bieżąco monitoruje rynek usług finansowych. Celem firmy jest doradzanie oraz pomaganie Klientom w procesie załatwiania formalności związanych m.in. z ubieganiem się o kredyt. Dynamiczny rozwój firmy na terenie całego kraju spowodował decyzję o wdrożeniu systemu CRM.

Finance Service decyzję o zakupie OKAY CRM podjęło ze względu na bogatą funkcjonalność programu, a zarazem prostotę obsługi. Podstawowym zadaniem systemu jest ułatwienie komunikacji wśród pracowników. Główną korzyścią dla użytkowników jest zapewnienie im łatwego dostępu do gromadzonych w firmie informacji oraz ułatwienie realizacji procesów doradczych prowadzonych przez firmę Finance Service. Wdrożenie systemu trwało zaledwie 2 dni, a wszyscy pracownicy firmy mają dostęp do danych zebranych w systemie, niezależnie od miejsca, w którym pracują.

„Jesteśmy na takim etapie rozwoju firmy, że wdrożenie CRM to sprawa naturalna. Konkurencja na rynku pośredników finansowych jest duża, dlatego szanse mają tylko te firmy, które posiadają obsługę na najwyższym poziomie. OKAY CRM jest bardzo dobrym narzędziem wspierającym pracę naszych konsultantów, co w konsekwencji przekłada się zadowolenie Klientów.” - powiedział Prezes firmy Michał Wiejak (Finance Service).

Źródło: www.okaycrm.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top