Infovide-Matrix będzie wdrażać rozwiązanie update CRM

 Infovide-Matrix S.A. – wiodący dostawca usług konsultingowych i innowacyjnych rozwiązań IT, lider polskiego rynku CSI (Consulting & Solutions Implementation) – oraz spółka update CRM S.A. – czołowy europejski dostawca rozwiązań CRM – podpisały umowę partnerską. W ten sposób Infovide-Matrix poszerza zakres świadczonych usług o sprzedaż licencji i wdrożenia rozwiązania CRM update.seven. Natomiast update CRM dzięki porozumieniu rozwija sieć sprzedaży i kompetencji wdrożeniowych w Polsce.


Infovide-Matrix jest kolejnym partnerem firmy update CRM sprzedającym licencje i wdrażającym kompleksowe rozwiązanie klasy CRM - „update.seven”. Umowa stanowi rozwinięcie współpracy sprzed roku, kiedy Infovide-Matrix jako klient update CRM, wdrożyło rozwiązanie update.seven w swoich strukturach.

„Fakt, iż firma Infovide-Matrix najpierw wybrała update.seven jako narzędzie wspierające pracę jej handlowców i konsultantów, a następnie zdecydowała się na poszerzenie swojej oferty merytorycznej o rozwiązanie CRM update, utwierdza nas w przekonaniu, że update.seven jest jednym z najlepszych rozwiązań CRM na polskim rynku.” – powiedziała Joanna Bańkowska, Dyrektor Handlowy update CRM S.A.

„Rozpoczęcie rozmów o partnerstwie z firmą update CRM było dla nas naturalną konsekwencją podjętej wcześniej decyzji o wyborze rozwiązania „update.seven” dla własnych potrzeb. Dzięki temu, jako lider polskiego rynku Consulting & Solutions Implementation, do naszej oferty dołączyła znakomita aplikacja, którą teraz możemy z powodzeniem implementować w innych firmach” – powiedział Mariusz Łoś, Alliance manager w Infovide-Matrix S.A.

„update.seven” jest kompleksowym i elastycznym rozwiązaniem CRM, które można szybko i łatwo dostosować do potrzeb firmy, zarówno pod względem wielkości, jak i funkcjonalności. Rozwiązanie dostępne jest w różnych wersjach branżowych, m.in. dla banków i instytucji finansowych, mediów, budownictwa oraz farmacji.

Gotowy do wdrożenia, wysokiej klasy system uzupełnia ofertę Infovide-Matrix w zakresie rozwiązań wspierających procesy sprzedaży oraz budowę relacji z klientami na poziomie zarządczym i operacyjnym, do których należą:

  • Systemy zarządzania kampaniami marketingowymi
  • CRM analityczny
  • CRM operacyjny
  • Systemy zarządzania siecią sprzedaży (PMR)
  • Samoobsługowe systemy dla klientów (CMR)

Rozwiązania te doskonale sprawdzają się w korporacjach, które mają do czynienia z dużą liczbą odbiorców i klientów - pozwalają na automatyzację i decentralizację wielu procesów. Przyczyniają się do usprawnienia prowadzonych działań, a także obniżenia kosztów sprzedaży pośredniej, bezpośredniej oraz obsługi posprzedażnej. Optymalizują prowadzenie akcji marketingowych i programów lojalnościowych, wpływają też na wzrost efektywności windykacji. Wspomagają powiększanie i kapitalizację przewagi rynkowej, dają organizacji zdolność do szybkiej i skutecznej reakcji na działania konkurencji.

Źródło: www.infovidematrix.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top