Fild.NET z kompetencją CRM

Fild.net - dostawca systemów CRMFild.NET - spółka specjalizująca się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft - zdobyła kompetencję Microsoft Business Solutions ze specjalizacją w obszarze CRM i została tym samym Złotym Partnerem Microsoft w czwartej kategorii.


Fild.NET jest obecnie jednym z dwóch Złotych Partnerów Microsoft w Polsce z kompetencjami: "Business Process and Integrations Solutions", "Information Worker Solutions", "Data Management Solutions" oraz "Microsoft Business Solutions". Uzyskana specjalizacja otworzy Fild.NET m.in. drogę do szkoleń elektronicznych organizowanych przez Microsoft czy umożliwi dostęp do biblioteki Microsoft Business Solutions Foundation,
 

„Uzyskanie w ramach Złotego Partnerstwa z Microsoft kolejnej, czwartej już kompetencji, stanowi potwierdzenie wysokich umiejętności inżynierów Fild.NET i dużego doświadczenia spółki. Zdobycie kompetencji Microsoft Business Solutions ze specjalizacją CRM wymagało od naszych pracowników zdania w sumie pięciu różnych egzaminów organizowanych przez Microsoft, a od Fild.NET przeprowadzenia co najmniej trzech wyróżniających się implementacji, wdrożeń, dostosowania i obsługi Microsoft CRM, potwierdzonych pozytywnymi referencjami od klientów” - powiedział Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET Sp. z o.o.
 

Wdrożenie systemu CRM pozwala firmom podnieść wydajność dzięki usprawnieniu pracy przedstawicieli działów sprzedaży oraz obsługi klienta. Przykładem systemu CRM jest np. Microsoft Dynamics CRM. Program wyróżnia łatwa obsługa (intuicyjny interfejs, dostęp przez Microsoft Outlook i Internet Explorer), elastyczność w dostosowywaniu się do różnych firm, czy też możliwość pełnej integracji z innymi aplikacjami Microsoft.

Źródło: www.fild.net

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top