Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
GK SIMPLE współpracująca od 30 lat z jednostkami ochrony zdrowia, zawarła kolejny kontrakt obejmujący kompleksową informatyzację szpitala. Projekt „Wdrożenie e-zdrowia w SPZZOZ w Janowie Lubelskim” obejmie dostawę Zintegrowanego Systemu Informatycznego z konfiguracją zarówno w części medycznej, jak i administracyjno-zarządczej wraz z rozbudową sieci teleinformatycznej. SIMPLE zadba również o platformę sprzętową, umożliwiającą wprowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, e-usług i pracę personelu szpitala przy użyciu urządzeń mobilnych. Wartość kontraktu to ponad 3 mln zł brutto.
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Janowie Lubelskim korzystający dotąd z dwóch odrębnych systemów zdecydował się na wymianę i kompleksową informatyzację, zapewniającą pełne dostosowanie do wymogów e-zdrowia. GK SIMPLE wyłoniona w ramach postępowania przetargowego, dostarczy i zaimplementuje system SIMPLE.iMED, który umożliwi tworzenie i sprawny obieg wszystkich informacji medycznych związanych z przebiegiem leczenia każdego pacjenta oraz zagwarantuje obsługę procesów finansowych i sprawozdawczych wraz z kontrolą kosztów, budżetów, czy rozliczeń z NFZ.
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Janowie Lubelskim to kolejny szpital, który postawił na wiedze i doświadczenie Grupy SIMPLE, powierzając nam przeprowadzenie kompleksowej informatyzacji. Projekty z zakresu e-zdrowia umożliwią placówkom wprowadzenie wielu udogodnień dla pacjentów oraz personelu medycznego, przekładających się na cyfryzację i poprawę funkcjonalności usług publicznych oraz zwiększenie efektywności szpitala – powiedział Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.
Projekt został podzielony na pięć Etapów, a jego zakończenie zaplanowane jest na koniec maja 2019 roku. GK SIMPLE w ramach umowy zapewni również pakiet szkoleń oraz 5-letni serwis oprogramowania wraz ze wsparciem w zakresie obsługi powdrożeniowej.
W dobie obecnych potrzeb szpitali oraz trendu informatyzacji i wymogu elektronicznego dostępu do usług publicznych, projekty z zakresu e-zdrowia będą pojawiać się coraz częściej. Jednak ich wykonawcą mogą zostać tylko wybrani przedstawicieli branży IT, posiadający określone doświadczenie i dysponujący odpowiednimi kompetencjami – komentuje Daniel Fryga, Wiceprezes Zarządu SIMPLE.
Spółka ma na swoim koncie ponad 240 projektów zrealizowanych w branży medycznej i jest jednym z liderów wśród krajowych procentów zintegrowanych rozwiązań dla Szpitali.
Grupa SIMPE od początku swojej działalności bardzo aktywnie współpracuje z placówkami medycznymi i właśnie dlatego nasze rozwiązanie jest tak dobrze dopasowane do potrzeb i wymagań polskich szpitali. Kolejny kontrakt, obejmujący dodatkowo kompleksową informatyzację to najlepszy dowód i potwierdzenie naszej pozycji w segmencie ochrony zdrowia – dodał Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.
W związku ze zbliżającym się terminem nakładającym na jednostki obowiązek prowadzenia dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej widzimy duże ożywienie w postępowaniach przetargowych, obejmujących EDM oraz e-usługi.
Końcówka roku jest zawsze bardzo intensywna dla SIMPLE, to również okres w którym Spółka osiąga najwyższe wyniki. Czwarty kwartał to również czas, w którym maksymalizujemy nasze działania handlowe – obecnie jesteśmy w trakcie kilku dużych postępowań przetargowych toczących się między innymi w szpitalach, obejmujących wprowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej wraz z całym pakietem e-usług – dodał Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.
Źródło: www.simple.com.pl

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • Greenfit obniz koszt wdrozenia