Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Jako światowy lider w branży drogowej, Colas rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim w 1997 roku. Obecnie funkcjonuje i rozwija swoją działalność poprzez dwie spółki - Colas Polska – sektor drogowy oraz Colas Kruszywa – sektor wydobywczy. Dzięki wysokiej jakości i stosowaniu nowoczesnych technologii marka COLAS staje się coraz lepiej rozpoznawalna na polskim rynku.
REKLAMA:
snt banner 300
 

Dostęp do wyspecjalizowanej wiedzy i doświadczenia wypracowywanego przez Grupę oraz do zaplecza technologicznego i działu rozwoju Grupy Colas zapewnia nowe metody działania i nowe receptury. Dzięki temu nieustannie umacnia się pozycja firmy jako lidera technologii.

Wdrożenie systemu Plus Workflow miało na celu usprawnienie kluczowych procesów biznesowych występujących w przedsiębiorstwie Colas. Zakres przedsięwzięcia obejmował opracowanie koncepcji zmian oraz implementację systemu informatycznego do elektronicznego obiegu dokumentów. Wdrożenie systemu Plus Workflow dotyczyło trzech procesów: zleceń budowlanych, realizacji odbiorów usług i dóbr oraz obsługi faktur kosztowych. System zawiera wiele usprawnień ułatwiających obsługę przez użytkownika oraz kontroluje w wielu miejscach jakość wprowadzanych danych. W celu ułatwienia pracy użytkowników, rozwiązanie dostarczone przez firmę Suncode zostało zintegrowane z funkcjonującymi w przedsiębiorstwie systemami dziedzinowymi, tj. Coda, Unisoft. Obecnie system wykorzystywany jest przez kilkadziesiąt osób w codziennej pracy w różnych lokalizacjach na terenie Polski.
Konsultanci firmy Suncode podczas współpracy wykazali się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem przy modelowaniu procesów biznesowych oraz proponowaniu nowych rozwiązań informatycznych. Przez cały czas trwania projektu byli otwarci na wszelkie uwagi z naszej strony i elastycznie na nie reagowali, odzwierciedlając je w konfiguracji systemu. Ponad to po wdrożeniu firma Suncode zaoferowała nam bieżące wsparcie technologiczne i biznesowe – Bartosz Sadowski, Koordynator IT
Zespół firmy Colas w krótkim czasie zauważył korzyści z wykorzystywania do codziennej pracy systemu Plus Workflow. Wdrożenie systemu i wsparcie procesów będących przedmiotem projektu istotnie wpłynęło na zmieszenie pracochłonności, a co za tym idzie kosztów finansowych dotyczących obsługi powyższych procesów.

Źródło: www.suncode.pl

 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250