SER GROUPPACCOR, globalny gracz w branży opakowań, aby usprawnić procesy zarządzania umowami w grupie, firma wdrożyła system Doxis4 Contract Management. Oparte na chmurze rozwiązanie SER Group umożliwia firmie PACCOR zgodne z przepisami prawa zarządzanie dokumentacją i tworzenie sprawnych przepływów pracy na poziomie całego przedsiębiorstwa.

 REKLAMA 
 enova 
 
Przed wdrożeniem Doxis4 Contract Management dokumenty prawne były zarządzane indywidualnie w każdym dziale z własnymi środowiskami archiwizacji. Dzięki Doxis4 wszystkie dokumenty prawne są teraz zebrane i przejrzyście uporządkowane w jednym miejscu. PACCOR jest w stanie tworzyć cyfrowe przepływy pracy dla dokumentów prawnych, dzięki którym upoważnieni pracownicy mogą łatwo znaleźć treści poprzez wyszukiwanie pełnotekstowe. Najważniejsze jednak: wszystkie treści i związane z nimi procesy podlegają audytowi i są udokumentowane, co zapewnia zgodność i bezpieczeństwo na wszystkich poziomach.

Widok 360 stopni dla wszystkich umów i przepływów pracy
Szukając rozwiązania do zarządzania umowami, chcieliśmy poprawić naszą zgodność i znaleźć wspólną platformę dla naszych dokumentów prawnych. Kiedy znaleźliśmy rozwiązanie Doxis4 do zarządzania kontraktami od SER Group, otrzymaliśmy pełny pakiet benefitów: możemy teraz zarządzać całą treścią prawną wraz z przepływem pracy na jednolitej platformie” - mówi Cécile Desvignes, Wiceprezes ds. prawnych w PACCOR. „Połączenie wszystkich interesariuszy i treści daje nam możliwość stałego nadzoru nad wszystkimi dokumentami prawnymi, ich poprawkami, harmonogramami i przepisami dotyczącymi zgodności.


Szybkie uruchomienie dzięki chmurze i zwinnemu podejściu

Partner SER Group, firma Speednet, zrealizowała wdrożenie projektu w nieco ponad trzy miesiące. Podejście chmurowe i zwinna strategia wdrażania były głównymi czynnikami decydującymi o szybkim wdrożeniu.

Projekt w PACCOR po raz kolejny podkreśla możliwości Doxis4 i szybkość wdrażania chmurowego. Pokazuje również zalety silnego partnerstwa. Dzięki współpracy ze Speednet udało nam się przeprowadzić krótki i efektywny cykl wdrożeniowy na korzyść PACCOR - wyjaśnia Morad Rhlid, dyrektor zarządzający SER Solutions International.


Ponad 40 ukierunkowanych rozwiązań

Oprócz rozwiązania do zarządzania umowami, SER Group oferuje liczne branżowe, wydziałowe i specyficzne dla przypadków użycia rozwiązania, które mogą być wdrożone natychmiast przy minimalnym wysiłku dostosowawczym. W połączeniu z chmurową strategią wdrażania podobną do strategii PACCOR, standardem są cykle uruchamiania trwające kilka miesięcy- dodaje Marcin Somla, dyrektor SER Group Polska.


Jak utrzymać kontrolę nad umowami i być na bieżąco z cyklem życia każdej z nich? Warto dołączyć do bezpłatnego Webinaru, organizowanego przez SER Group 4 marca 2021 roku i zdobyć wiedzę o nowych sposobach na zwiększanie wydajności i zgodności firm z wymogami prawnymi poprzez cyfrowe zarządzanie umowami, a także dowiedzieć się, co na temat tego rozwiązania mówią klienci, którzy już korzystają z zarządzania kontraktami w Doxis4.

Źródło: www.sergroup.com/pl/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top