przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Doxis4 iECM otrzymał certyfikat zgodny z międzynarodowym standardem ISO 16175-2 („Informacja i dokumentacja – zasady i wymagania dotyczące funkcjonowania dokumentacji w biurze elektronicznym”). Produkt SER Group spełnia blisko 300 warunków dotyczących sposobów archiwizacji dokumentów.


REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Eksperci Van Bussel Document Services, niezależnej instytucji zajmującej się certyfikacją, uznali, że używany zgodnie z zaleceniami pakiet Doxis4 spełnia wymagania uznawanej na całym świecie normy ISO 16175-2, obowiązującej w zarządzaniu dokumentami.
Doxis4 to zintegrowany system zarządzania treścią, dobrze sprawdzający się w projektowaniu, przetwarzaniu, archiwizowaniu i przechowywaniu dokumentów i ich metadanych – pisze dr. Geert-Jan van Bussel, główny audytor tej instytucji.
Doxis4 spełnia wymagania stawiane przez różne branże

Norma ISO 16175-2 opisuje łącznie 275 warunków. Są one niezależne od spełnianej funkcji, branży w której produkt ma zastosowanie czy technologii, w jakiej został opracowany. Wśród warunków znajdziemy m.in. definiowanie procesów, warunki, pod jakimi informacje są zbierane i zarządzane, zasady przechowywania i usuwania dokumentów oraz wsparcie dla odpowiednich procedur.
Otrzymana certyfikacja jest potwierdzeniem solidnej podstawy naszego produktu, który jest zgodny z branżowymi standardami w zakresie katalogowania, przechowywania oraz retencji archiwizowanych dokumentów, co ma szczególne znaczenie w projektach masowej archiwizacji oraz udostępniania zasobów archiwalnych lub bibliotecznych – stwierdził Marcin Somla, Dyrektor SER Group w Polsce.
Źródło: www.ser-solutions.pl

 

  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250