Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Firma Suncode działa zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku systemów wspierających elektroniczny obieg dokumentów od 10 lat. Na swoim koncie ma przeszło 100 wdrożeń obejmujących systemy klasy BPM.


REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Naszym naczelnym celem jest optymalizacja procesów biznesowych w przedsiębiorstwach, do którego dążymy poprzez ciągłe poszerzanie kompetencji zespołu Suncode oraz nacisk na ścisłą współpracę dla pełnej satysfakcji i zadowolenia naszych Klientów.

Rozwiązania Workflow proponowane i wdrażane przez konsultantów Suncode mają szeroki zakres zastosowań. System Plus Workflow, jako platforma zarządzania procesami biznesowymi, może się zostać zintegrowany z wieloma systemami ERP w zakresie pobierania czy też wysyłania danych. Systemami wspieranymi przez system Plus Workflow są m.in. SAP, IFS, JD Edwards, Sage, Optima, MS Dynamics i wiele innych. Pełna integracja w zakresie przepływu danych pozwala na kompleksowe zarzadzanie informacjami przechowywanymi w systemach wraz z ich pełną, natychmiastową synchronizacją.

Dzięki zastosowaniu integracji procesy realizowane w systemie Plus Workflow mogą być profesjonalnie nadzorowane, a także automatycznie realizowane na podstawie informacji pochodzących z systemu ERP. Każdy projekt traktowany jest indywidualnie i uwzględnia wszystkie wymagania Klienta, aby w pełni spełnić jego oczekiwania. Dzięki nieustannemu rozwojowi kompetencji Zespołu Suncode, wdrożenia były przeprowadzane na najwyższym poziomie ze szczególna dbałością o zadowolenie naszych Klientów. Zespół Suncode konsekwentnie powiększa swoje grono o nowych specjalistów, co pozwala na podejmowanie coraz większej ilości nowych wyzwań. Rozwój związany z udziałem w licznych szkoleniach oraz seminariach naukowych przekłada się na kwalifikacje pracowników i jakość prac wykonywanych dla Klientów.

W 2017 roku kontynuujemy strategię dbałości o zadowolenie naszych Klientów oraz o rozwój naszej kadry. Wdrożenia nowych modułów usprawniających procesy biznesowe pozwolą na poszerzenie naszej działalności i jeszcze lepszego dostosowania oferty do oczekiwań rynku i Klientów.

Źródło: www.suncode.pl

 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250