przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Wdrożenie systemu Plus Workflow w przedsiębiorstwach stawiających na optymalizację swojej pracy ma na celu wsparcie i automatyzację kluczowych procesów biznesowych. System elektronicznego obiegu dokumentów dostarczany przez Suncode wspiera kilkanaście istotnych procesów biznesowych, w tym m.in. proces rozliczania delegacji – zarówno krajowych, jak i zagranicznych.


REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Wyobraźmy sobie, że zaistniała potrzeba wyjazdu na delegację do innego miasta czy kraju. Tradycyjnie dyrektor chcący wydelegować pracownika lub pracownik zamierzający zgłosić wyjazd służbowy musi udać się do co najmniej dwóch osób z różnych działów, aby dokonać wszelkich formalności związanych z organizacją wyjazdu.

System Plus Workflow daje możliwość odzwierciedlenia procesu wnioskowania i rozliczania podróży służbowych, przez co proces ten może być realizowany w systemie informatycznym – wniosek o delegację składany jest elektronicznie, a po akceptacji system pomaga w weryfikacji dostępności samochodu, hotelu, lotu oraz przygotowaniu zaliczki do wypłaty.

Po powrocie z delegacji możliwe jest dokonanie rozliczenia wszystkich wydatków. Moduł Plus Delegacje ma na celu kontrolę zarządzania dokumentami oraz kontrolę kosztów związanych z wyjazdami służbowymi. Samodzielnie oblicza diety krajowe i zagraniczne, ryczałty na przejazdy komunikacją itp. Po wykonaniu niezbędnych obliczeń system generuje druk rozliczenia wyjazdu służbowego oraz w przypadku podróży samochodem – kartę ewidencji pojazdu. Tak przygotowane rozliczenie przekazywane jest do przełożonego i osób akceptujących, zaś wydatki księgowane są w modułach finansowych.

Dzięki temu modułowi eliminuje się znaczną część manualną procesu, ponadto możliwa jest kontrola wydatków delegacji jeszcze przed wyjazdem. Dodatkowy atut modułu stanowi integracja z systemem ERP. Przede wszystkim jednak, decydując się na moduł Plus Delegacje, zyska się ścisłą kontrolę nad wydatkami związanymi z podróżami służbowymi.

Źródło: www.suncode.pl 

 

  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250