przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
SER Group i jej Złoty Partner PRIMARIS w drodze przetargu pozyskały Vienna Insurance Group jako nowego klienta w Polsce. Stworzony przez SER Group System Doxis4 zostanie wdrożony jako ogólnopolska platforma usługowa do zarządzania treścią w przedsiębiorstwie. W ramach kompleksowej strategii cyfryzacji Vienna Insurance Group, przepływ informacji i workflow w należących do niej polskich firmach Compensa Life, Compensa Non-Life i InterRisk zostaną ujednolicone.


REKLAMA:
snt banner 300
 
 
W ramach całościowego projektu digitalizacji, Vienna Insurance Group Polska opiera się na wieloletnim doświadczeniu SER w zakresie przetwarzania wszystkich dokumentów za pomocą systemu Doxis4. Projekt realizowany wspólnie przez SER i PRIMARIS, obejmuje masową cyfryzację dokumentów papierowych, centralne repozytorium, dedykowane rozwiązania resortowe oraz przeprojektowanie i cyfryzację już istniejących procedur. Ponadto, integracja Doxis4 z istniejącym środowiskiem IT jest zasadniczym aspektem projektu.
Strategia cyfryzacji jest jedną z kluczowych sił napędowych utrzymania konkurencyjności. Wdrażając Doxis4 dążymy do tego, aby nasi pracownicy mieli lepszy dostęp do informacji i w konsekwencji byli bardziej efektywni - mówi Tomasz Borowski, Rzecznik Prasowy Vienna Insurance Group Polska – SER i PRIMARIS przekonały nas swoim profesjonalizmem i wysoką jakością oprogramowania. Doświadczenie i referencje z branży ubezpieczeniowej dodatkowo wzmocniły nasze zaufanie.
Pełen wachlarz możliwości

Doxis4 oferuje kilka modeli rozwiązań. W Vienna Insurance Group Polska zarządzanie dokumentami i procesami ma jednakowe znaczenie. Oprócz centralnego repozytorium, wszystkie napływające dokumenty są bezpośrednio archiwizowane i klasyfikowane. W oparciu o iRoom Doxis4, wdrażane jest dedykowane rozwiązanie do współpracy z brokerami i partnerami zewnętrznymi. Szablony rozwiązań dla procesów finansowych, zarządzania skargami, ewidencji zasobów ludzkich i zarządzania umowami są zintegrowane w celu usprawnienia pracy działów.
Dla Vienna Insurance Group Polska wprowadziliśmy odpowiedni zestaw szablonów rozwiązań – wszystko w oparciu o centralne repozytorium Doxis4. Usługi i procesy związane z zarządzaniem treścią idą w parze, aby w pełni wspierać każdego użytkownika – mówi Marcin Somla, Dyrektor SER Polska. – Elastyczność platformy i nasze bogate doświadczenie w sektorze ubezpieczeń pomogły nam w stworzeniu odpowiedniego rozwiązania dla Vienna Insurance Group Polska.
Źródło: www.ser-solutions.pl

 

  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250