przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Firma SER po raz dziesiąty otrzymała prestiżowy certyfikat Microsoft Gold Partner, który jest dowodem doskonałej implementacji systemu Doxis4 iECM w produktach Microsoftu i korzyści, które dzięki temu otrzymują klienci.


REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Spełnienie przez DOXIS4 wymagających restrykcji integracyjnych firmy Microsoft daje niepodważalną pewność i bezpieczeństwo, co znajduje odzwierciedlenie w uzyskanym przez SER Group statusie Gold Partner. Otrzymuje go zaledwie jeden procent wszystkich partnerów firmy Microsoft.

Dzięki odnowieniu statusu Gold Partner w zakresie Application Development, SER - europejski lider rynku zarządzania treścią w przedsiębiorstwach (ECM) - dowiódł nieprzeciętnych umiejętności swojego zespołu w zakresie integracji Doxis4 z produktami Microsoftu.

To dowód, że klienci mogą czerpać korzyści z realizowanej przez SER długoterminowej strategii inwestowania w kwalifikacje swoich pracowników.

Dekada jako Microsoft Gold Partner
Zmyślnie zrealizowana integracja pomiędzy DOXIS4 a produktami Microsoft jest najbardziej doceniana przez naszych klientów” – mówi Marcin Somla, Dyrektor SER Group w Polsce. Od samego początku rozwoju DOXIS4 i naszej obecności na rynku ECM, naszym podstawowym celem jest ułatwianie pracy użytkowników – dodaje.
Doxis4 jest całkowicie zintegrowany z pakietem Microsoft Office i Microsoft Outlook, również w polskiej wersji językowej. Dodatkowo zapewnia natywną itegrację z Microsoft SharePoint, Microsoft Exchange, a także narzędziami Microsoft Dynamics NAV lub AX. Warto wspomnieć, że DOXIS4 gwarantuje klientom całkowitą zgodność i bezawaryjne działanie z Microsoft Windows, a także w pełni wspiera rodzinę MS SQL Server.

Nasi klienci z pożytkiem dla siebie mogą używać dedykowanych rozszerzeń poprawiających wydajne zarządzanie treścią w firmie. Można wśród nich wymienić m. in. DOXIS4 Portal Connector oraz DOXIS4 SmartOffice Plus, które zapewniają współpracę z archiwum bezpośrednio z poziomu SharePointa, Worda, Excela, PowerPointa czy Outlooka. Rozszerzenie Outlook może być rozbudowane o mechanizm DOXIS4 Intelligent Content Control, czyli samouczący się mechanizm automatycznej klasyfikacji email oraz ich załączników. Dzięki niej skraca się czas indeksacji tych plików, a zatem przyspieszone zostaje procesowanie zawartych w nich informacji.

Źródło: www.ser-solutions.com

 

  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250