Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Ekstraklasa jest najwyższą piłkarską klasą rozgrywkową w Polsce. Spółka została założona 14 czerwca 2005 roku w wyniku umowy pomiędzy PZPN, a klubami piłkarskimi uczestniczącymi w rozgrywkach pierwszej ligi, które były inicjatorem powołania ligi zawodowej. Podstawową działalnością Ekstraklasy jest zarządzanie rozgrywkami wraz z tworzeniem ich regulaminów oraz terminarzy. Ponad to, spółka współpracuje z Europejskim Stowarzyszeniem Lig Zawodowych oraz PZPN-em. W zakres handlowej działalności Ekstraklasy wchodzi zarówno sprzedaż scentralizowanych praw mediowych oraz scentralizowanych praw marketingowych.

REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Ekstraklasa, w celu usprawnienia procesów biznesowych związanych z obiegiem faktur, skorzystała z rozwiązania Suncode oferowanego przez największą firmę audytorską w województwie pomorskim. Narzędziem służącym osiągnięciu tego celu stał się system Plus Workflow, w którym odzwierciedlony został proces rejestracji, opisu i akceptacji faktur przekazywanych przez kontrahentów spółki. Najistotniejszym celem, jaki został osiągnięty dzięki użytkowaniu systemu Plus Workflow do obsługi faktur jest uzyskanie kontroli nad dużą ilością faktur przychodzących do firmy i dokumentów z nimi powiązanych, jak również koordynacja przepływu tych dokumentów pomiędzy pracownikami i firmą księgową.

Ekstraklasa korzysta z systemu Plus Workflow, który udostępniony jest w modelu SaaS (Software as an Service). Dzięki temu spółka może szybko i przy minimalnym poziomie kosztów miesięcznych, rozpocząć proces wielostopniowej akceptacji dokumentów. Proces elektronicznego obiegu faktur kierowany jest do kolejnych stopni akceptacji w oparciu o określone przez spółkę uwarunkowania. Następnie zaakceptowane dokumenty są przekazywane do zewnętrznego systemu finansowego, co skutkuje automatycznym uruchomieniem transakcji księgowania.
Codzienne użytkowanie systemu Plus Workflow w znaczący sposób usprawnia współpracę z naszymi kontrahentami. Wszystkie spływające do nas dokumenty są przechowywane w jednym miejscu oraz automatycznie przekazywane do księgowania. Udostępnione przez firmę księgową usługi elektroniczne z wykorzystaniem rozwiązania Suncode pozwalają na prosty i intuicyjny przepływ dokumentów pomiędzy naszymi kontrahentami, Ekstraklasą, a firmą księgową. – tłumaczy Dariusz Marzec, Prezes Zarządu Ekstraklasy S.A.
Niezmiernie cieszy nas fakt, że wdrażane przez nas rozwiązania służą do optymalizacji pracy Grup Księgowych i ich Klientów. Wiąże się to z zaspokojeniem obopólnych korzyści biznesowych w zakresie przepływu faktur w krótkich terminach. Udostępnienie Ekstraklasie usług w formie elektronicznej pozwoliło na osiągnięcie celu, jakim jest obsługa dokumentów Klientów biura rachunkowego, jak i spółki Ekstraklasa. – Marek Adamczyk, Dyrektor Zarządzający Suncode
Zastosowanie systemu Plus Workflow do elektronicznej obsługi faktur jest dużym krokiem w procesie poprawy konkurencyjności oferowanych przez firmy audytorskie usług. Wykorzystywanie takiego narzędzia we współpracy z Klientami oraz udostępnianie usług w formie elektronicznej buduje komfort i zadowolenie Ekstraklasy z oferowanej obsługi księgowo-finansowej.

Źródło: www.suncode.pl

 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250