Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Rozwiązanie sprawdza się m.in. w zarządzaniu sprawami, zapewniając pełny obraz projektów, w tym takie informacje jak terminy realizacji, terminy dostaw oraz dane klienta. Dzięki temu możliwe jest zarządzanie procesami pracy związanymi z klientem. Wszystkie zapytania, oferty i zamówienia planowane są przy użyciu kodów statusu wraz z automatycznym lub ręcznym określeniem obszaru odpowiedzialności poszczególnych osób.
 
REKLAMA:
snt banner 300
 

PrintVis usprawnia również kosztorysowanie i ofertowanie – używając różnych szablonów można łatwo dokonać wyceny zleceń i uzyskać pełny podgląd danych finansowych dotyczących zlecenia.

System umożliwia także:
  • Tworzenie kampanii marketingowych oraz kierunkowych w celu zapewnienia klientom największych korzyści, 
  • Wiarygodne prognozowanie zapasów pozwalające na utrzymanie ich optymalnego poziomu oraz oszczędność pieniędzy,
  • Automatyczne szeregowanie zadań w celu optymalizacji zasobów, co zwiększa zyski i ogranicza marże,
  • Pełny podgląd działu produkcji z wykorzystaniem elektronicznego wykresu Gantta.
Co więcej, rozwiązanie ma zastosowanie w zarządzaniu produkcją (w tym tworzeniu elektronicznych zleceń produkcyjnych w celu przekazania zadań z działu planowania do działu produkcji) i zbieraniu danych z produkcji (informacje na temat zlecenia są aktualizowane w czasie rzeczywistym i dostępne do wglądu). Istnieje możliwość rozliczania zużycia materiałów i zasobów w czasie produkcji w zestawieniu planu z faktycznym wykonaniem.

PrintVis świetnie sprawdza się również w obszarze fakturowania, umożliwiając automatyczne generowanie faktur oraz w obszarze finansów, pozwalając na uzyskanie interesujących danych za pomocą narzędzi analitycznych i odpowiednich raportów. System oferuje także klientom witryny internetowe, dzięki którym mogą składać zamówienia, przeglądać bieżące i zrealizowane zamówienia czy historię finansów (faktury, płatności) przy użyciu przeglądarki. Co ważne, PrintVis jako jedyny system klasy ERP/MIS i jeden z czterech systemów w ogóle posiada certyfikat JDF, ułatwiający wymianę informacji między różnymi systemami i zapewniający szczegółowe informacje, w tym dane dotyczące projektu i przepływu pracy, jak również przesyłanie sygnałów Job Messaging Format (JMF), aby umożliwić śledzenie projektu od początku do końca.
Dzięki opcji zarządzania produkcją, jaką oferuje PrintVis, firmy poligraficzne mogą elastycznie zarządzać sprawami, ofertami, realizować zlecenia produkcyjne od klientów i dostosować je do zmieniającego się popytu, aby w odpowiednim momencie dać klientom to, czego aktualnie potrzebują – komentuje Michał Przyłęcki, Prezes Zarządu, Acrebit.
Źródło: MICROSOFT

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250