przewodnik po chmurze
Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Merytoryczne i techniczne wsparcie konsultantów, realizacja projektów związanych z rozwojem systemu SAP HCM, czy wdrożenie rozwiązania do elektronicznego generowania oraz dystrybucji pracowniczych deklaracji podatkowych, to tylko niektóre założenia współpracy zawartej pomiędzy Grupą Securitas w Polsce, liderem w zakresie ochrony osób i mienia oraz spółką GAVDI Polska.

REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Trzy lata temu spółka Securitas Polska podjęła decyzję o realizacji projektu upgrade’u systemu SAP HCM i poszukiwała partnera, który zagwarantowałby nie tylko bezproblemowy przebieg tego przedsięwzięcia, ale także zapewnił kompleksowe wsparcie systemu w dalszej perspektywie. Projekt ten powierzony został konsultantom firmy GAVDI Polska. Zrealizowane z sukcesem przedsięwzięcie zadecydowało o podpisaniu umowy serwisowej na obsługę rozwiązania SAP HCM przez Centrum Wsparcia aplikacji GAVDI. W ramach podjętej współpracy spółki Grupy Securitas podjęły decyzję o wdrożeniu dwóch autorskich produktów – GAVDI Replicator oraz GAVDI eDeklaracje.
O podjęciu współpracy z firmą GAVDI zadecydowały wysokie kompetencje firmy w zakresie HR i profesjonalizm konsultantów – podkreśla Adam Cholewiński, Menedżer IT w Securitas Polska. Istotne było dla nas również, że przypisani naszej firmie specjaliści są dedykowani wyłącznie do świadczenia usług wsparcia aplikacji. W rezultacie oznacza to, że są dyspozycyjni zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujemy, a na takim kompleksowym wsparciu zależało nam najbardziej.
Merytoryczna opieka, techniczne wsparcie

Zawarta umowa serwisowa pomiędzy obiema spółkami zapewnia techniczne i merytoryczne wsparcie konsultantów oraz możliwość realizacji mniejszych projektów związanych z rozwojem systemu klienta w ramach niewykorzystanego limitu godzin pomocy serwisowej. Przykładem takiego projektu było wdrożenie nowej funkcjonalności SAP HCM do obliczania podstaw zasiłków – PLZLA, przygotowanej przez GAVDI na zlecenie firmy SAP. W związku z tym, że projekt został zrealizowany w ramach wsparcia serwisowego, nie wymagał od spółki Securitas Polska dodatkowych środków finansowych.

Uproszczenie pracy i procesów

Kooperacja dwóch spółek zaowocowała także wdrożeniem dwóch autorskich rozwiązań firmy GAVDI Polska. Pierwsze z nich – GAVDI Replicator – ma na celu wsparcie procesu tworzenia realistycznego środowiska testowego poprzez kopiowanie danych z systemu produkcyjnego do systemu testowego lub rozwojowego. Z kolei GAVDI eDeklaracje – drugie z wdrożonych narzędzi – służy do elektronicznego generowania i wysyłki pracowniczych deklaracji podatkowych w systemie SAP. Trwające zaledwie jeden dzień wdrożenie przyniosło natychmiastowe korzyści. Dzięki temu rozwiązaniu deklaracje roczne dla blisko 7 tysięcy osób są teraz generowane automatycznie i masowo wysyłane do odpowiednich urzędów skarbowych, co stanowi znaczące usprawnienie administracyjne.
Współpraca z jednym, zaufanym i sprawdzonym partnerem w wielu obszarach jest dla nas dużym ułatwieniem, zwłaszcza z takim, który posiada ekspercką wiedzę z zakresu HR oraz zna nasz system i rozumie nasze potrzeby – dodaje Adam Cholewiński.
Źródło: GAVDI Polska

PODOBNE


 

  • ENOVA365 KWADRAT

  • eqsystembaner

  • snt button 250