Previous Next Play Pause
Systemy MES, a Przemysł 4.0 Systemy MES, a Przemysł 4.0
Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania Maraton, czy sprint? Zwinne wdrożenia oprogramowania
Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata Kierunek dla systemów ERP na najbliższe lata
Druga młodość ERP Druga młodość ERP
Big zmiana z Big Data Big zmiana z Big Data
Innowacje i potrzeba „szybkich błędów” Innowacje i potrzeba „szybkich błędów”
8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia 8 zastosowań Big Data, o których nie miałeś pojęcia
Klient z danych poskładany Klient z danych poskładany
Z systemu pudełkowego do ERP Z systemu pudełkowego do ERP
5 kluczowych systemów Big Data na świecie 5 kluczowych systemów Big Data na świecie
Wysoko w chmurach Wysoko w chmurach
Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi Innowacyjność technologiczna MSP - sposób na optymalizację i budowanie przewagi
7 mitów na temat WMS-ów 7 mitów na temat WMS-ów
Spółka Preh Car Connect Polska, będąca producentem systemów infotainment dla przemysłu motoryzacyjnego, wdroży system SAP HCM w obszarze zarządzania czasem pracy, rozliczania płac, administracji kadrami, zarządzania strukturą organizacyjną oraz samoobsługi pracowniczej.

REKLAMA:
snt banner 300
 
 
Dzięki temu wszyscy zatrudnieni będą mieć dostęp do najważniejszych informacji, a menedżerowie zyskają możliwość efektywniejszego zarządzania pracownikami. Realizację projektu powierzono firmie GAVDI Polska, a jego zakończenie zaplanowano na marzec 2018.

Implementacja rozwiązania SAP HCM została podyktowana koniecznością ustandaryzowania i ujednolicenia procesów kadrowo-płacowych Grupy. W ramach czynności projektowych, wdrożone zostaną prekonfigurowane rozwiązania firmy GAVDI tj. GAVDI HR Box - do obsługi procesów kadrowo-płacowych oraz GAVDI TM Box – do zarządzania czasem pracy. Dodatkowym uzupełnieniem funkcjonalności będzie implementacja narzędzia GAVDI Document Generator umożliwiającego generowanie dokumentów kadrowych z systemu SAP HCM, a także GAVDI eDeklaracje pozwalającego na generowanie i wysyłkę pracowniczych deklaracji podatkowych. Dzięki temu, procesy kadrowe będą przebiegać szybciej, sprawniej i efektywniej.

Z kolei, implementacja samoobsługi pracowniczej i menedżerskiej pozwoli wszystkim zatrudnionym na wgląd w najważniejsze informacje, aktualizację danych kadrowych, a także składanie wniosków kadrowych. Korzyści z wdrożenia rozwiązania samoobsługi odczują przede wszystkim pracownicy działu personalnego, którzy zostaną odciążeni od żmudnych i czasochłonnych czynności kadrowo-administracyjnych.
Implementacja samoobsługi menadżerskiej włączy w sposób aktywny wszystkich przełożonych w procesy zarządzania kadrą oraz umożliwi efektywniejsze zarządzanie zespołem podległych pracowników. Mamy nadzieję, że wdrożenie tej funkcjonalności przełoży się także na poziom zaangażowania i wzrost zadowolenia wśród wszystkich pracowników – mówi Monika Rokita, Kierownik Pionu Personalnego w Preh Car Connect Polska Sp. z o. o.
Procesy samoobsługi zostaną uruchomione przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii UI5/FIORI. Są to lekkie, nowocześnie wyglądające i szybkie w implementacji aplikacje, umożlwiające korzystanie z funkcjonalności SAP na urządzeniach mobilnych i desktopach. Dzięki czemu, pracownikom zostanie udostępniony przyjazny, łatwy w użyciu i intuicyjny graficzny interfejs.

Jednym z największych wyzwań tego projektu jest dostosowanie globalnych standardów Grupy do lokalnych wymagań oraz polskiego prawodawstwa. W realizacjach typu „Global Template” niejednokrotnie mamy do czynienia z dodatkowymi wymaganiami, których nie ma na klasycznym projekcie wdrożeniowym. W takich przypadkach niezwykle ważne jest doświadczenie i wiedza partnera wdrożeniowego – mówi Ireneusz Hołowacz, Dyrektor ds. Produktów GAVDI Polska S.A.
Projekt rozpoczął się w maju tego roku, z kolei zakończenie czynności wdrożeniowych i start systemu zaplanowano na marzec 2018.

Źródło: GAVDI Polska

PODOBNE


 

  • odl reklama baner
  • ENOVA365 KWADRAT
  • eqsystembaner

  • snt button 250